Naujienų srautas

Gyvenimas2019.06.09 16:50

Didžiausias nemokamas sporto ir laisvalaikio festivalis „Sveika, Neringa!“ atsisveikino iki kitų metų

LRT.lt 2019.06.09 16:50

Sekmadienį baigėsi vasaros sezono atidarymą skelbęs sporto ir laisvalaikio festivalis šeimoms „Sveika, Neringa!“. Nuo penktadienio Juodkrantėje būriavosi pajūrio gyventojai ir svečiai, nusprendę vasarą pradėti linksmai ir aktyviai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Vėliavos nuleidimo ceremonija užbaigė tris dienas trukusią sporto ir lasvalaikio fiestą. Penktadienį Monique koncertu prasidėjęs festivalis subūrė aktyvias šeimas iš visos Lietuvos. O festivalio kulminacija tapo mylimiausio visų kartų atlikėjo Andriaus Mamontovo koncertas.

Po dienos karščių prapliupęs lietus neišgąsdino legendinio atlikėjo gerbėjų, kurie mėgavosi ir naujausiomis, ir jau seniai mylimiausiomis tapusiomis A. Mamontovo dainomis. Po koncerto marias papuošė naktinis laivų paradas. Sekmadienis prasidėjo vaikų ir suaugusiųjų bėgimu (4,5 ir 9 km).

„Nuostabus savaitgalis, puikus oras. Dėkoju tiem, kas bėgo, tiem, kas ėjo, tiem, kas žaidė, klausėsi koncerto, buvo, dalijosi gera nuotaika vieni su kitais. Ačiū ir būtinai pasimatysime lygiai po metų“, – festivalio lankytojams sakė sumanytojas ir organizatorius Edmundas Jakilaitis.

Šiemet ketvirtą kartą organizuojamas festivalis „Sveika, Neringa!“ pirmą sykį buvo rengiamas Juodkrantėje, kur vasaros sezono atidarymas vyks ir ateinančius dvejus metus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi