Gyvenimas

2019.06.04 14:05

Šeimai skirtų renginių vis daugėja: varžytis mažylių tėvelius kvies festivalis „Sveika, Neringa!“

LRT.lt 2019.06.04 14:05

Jau šį savaitgalį, birželio 7–9 dienomis, Juodkrantėje vyks vasaros sezono atidarymą skelbiantis didžiausias nemokamas sporto ir laisvalaikio festivalis šeimoms „Sveika, Neringa!“. Pajūrio gyventojai ir svečiai bus kviečiami ne tik mėgautis nemokamais žinomiausių Lietuvos atlikėjų koncertais, bet ir dalyvauti daugybėje sportinių rungčių.

Viena tokių – „Daugiau nei mama“ bėgimo su vaikiškais vežimėliais varžybos, kurias organizuoja tinklaraštininkė Inga Žuolytė, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Anksčiau Inga aktyviai sportavo, net dalyvaudavo profesionaliose fitneso varžybose. Vis dėlto, dabar moters santykis su sportu – visai kitoks. „Fitnesas buvo naudinga patirtis, kurios dėka kur kas geriau pažinau savo kūną, jo galimybes. Dabar sportuoju, stengiuosi palaikyti sveiką gyvenimo būdą, tik gerokai dažniau tam pritrūkstu motyvacijos. Tenka pačiai aktyviai ieškoti būdų, kaip į savo rutiną įtraukti kuo daugiau fizinės veiklos“, – teigė tinklaraštininkė.

Prieš septynis mėnesius Gabrieliaus mama tapusi Inga šiuo metu yra net lieknesnė nei pries nėštumą. „Mintyse gal ir norėjau to pasiekti, bet specialiai nieko nedariau. Spėju, kad staigų svorio kritimą buvau sau įdiegusi ir už tai galiu dėkoti savo požiūriui. Buvau įstikinusi, kad po nėštumo priaugtas svoris ilgai neužsilaikys, tikiu minčių galia ir žinau, kad kuo daugiau galvoji apie priaugtą svorį, tuo sunkiau jis krenta. O gal tiesiog taip sužaidė hormonai“, – šypsojosi žinoma moteris.

Aktyvaus laisvalaikio festivalyje šeimoms I. Žuolytė kviečia mamytes ir tėčius rungtis „Daugiau nei mama“ bėgimo su vaikiškais vežimėliais varžybose. 

„Mama esu dar tik kiek daugiau nei 7 mėnesius, tad iki tol, kol veiklos visai šeimai nebuvo aktualios – tol jų pasiūlos ar trūkumo ir nepastebėjau, tačiau dabar, kai tai tapo aktualu galiu tik pasidžiaugti, jog per pastaruosius metus įvairiausių iniciatyvų, restoranų ir renginių, kuriose laiką galėtų leisti visa šeima labai sparčiai daugėja“, – džiaugėsi didžiausiame sporto ir laisvalaikio festivalyje šeimoms „Daugiau nei mama“ bėgimą su vežimėliais organizuojanti I. Žuolytė.

„Daugiau nei mama“ bėgimas su vaikiškais vežimėliais vyks šeštadienį, birželio 8 d., 11 val.