Gyvenimas

2019.05.22 16:27

Prie didžiųjų mados namų jungiasi ir „Prada“: atsisakys natūralių kailių

LRT.lt2019.05.22 16:27

Prabangus Italijos mados prekės ženklas „Prada“ nuo kitų metų pradžios atsisakys savo drabužiuose naudoti natūralų kailį, praneša „Sky News“. Taip nuspręsta atsižvelgus į pirkėjų norą įsigyti daugiau etiškai pagamintos produkcijos.

„Prada“ natūralių gyvūnų kailių žada atsisakyti nuo 2020 metų vasario. Iki šiol savo kūriniuose mados namai naudojo audinių, lapių ir triušių kailius.

Daugybė gyvūnų labdaros organizacijų užkulisiuose dirbo su „Prada“ po to, kai praėjusį rugsėjį paskelbė socialinę kampaniją, raginančią atsisakyti natūralių kailių mados industrijoje.

Prekės ženklui vadovaujanti Miuccia Prada sakė, kad jos mados namai siekia didesnės socialinės atsakomybės: „Mūsų mados namų grupė pasiryžusi diegti inovacijas ir skleisti socialinę atsakomybę. Užmezgėme dialogą ir pasiekėme susitarimą su „Sąjunga be kailių“. Tai mūsų įsitraukimo į šią problemą pratęsimas.“

Savo produkcijoje kailių yra atsisakę ir kiti garsūs mados namai – „Gucci“, „Michael Kors“, „Jimmy Choo“, „Versace“, „Calvin Klein“, „Stella McCartney“, „Giorgio Armani“ ir daugybė kitų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.