Naujienų srautas

Gyvenimas2019.05.20 18:08

Pasaulio barzdų čempionatas: dalyviai iš viso pasaulio varžosi net keliose kategorijose

Belgijos Antverpeno mieste savaitgalį vyko netradicinis renginys – pasaulio barzdų čempionatas. Dalyviai iš viso pasaulio net keliose kategorijose varžėsi dėl geriausios pasaulyje barzdos šeimininko titulo.

Pasaulio barzdų čempionate dalyviai varžosi net keliose kategorijose, tačiau pasak jų pačių pati svarbiausia – laisvojo stiliaus. Tiesa, čempionato taisyklės gana griežtos, ne visos barzdos ar jų meniniai paruošimai yra leistini.  

„Mano įkvėpimas? Nuoširdžiai? Atvykau su visai kitokiai idėja, tačiau vakar vakare man pasakė, kad negaliu jos įgyvendinti – kitaip mane pašalins. Taigi šiandien pabudęs sugalvojau kai ką visiškai kitokio. Ryte blogai jaučiausi taigi man tikrai pasisekė. Neįtikėtina”, – sakė antrosios vietos laimėtojas Anthony Cardy.

Čempionate vyksta ne tik įvairiausių barzdų varžybos, bet ir ūsų, ir netgi netikrų barzdų. 

„Mane įkvėpė barzdų legenda, jo vardas Arnis ir jis čia šiandien yra. Jis turi aštunkojo barzdą. Pagalvojau, kad noriu pabandyti pasidaryti aštunkojo ūsus. Nemanau, kad tai kada nors buvo daryta, todėl ir pabandžiau“,  kalbėjo geriausių ūsų kategorijos nugalėtojas Lucio Batista.

Pasak ekspertų, barzdos dabar madingos. Jų auginimo bumas sutampa su 2008-ųjų pasauline finansų krize. Čempionatas vyksta nuo 95-ųjų kas dvejus metus. Barzdų auginimo entuziastai kitą kartą susirungs 2021-aisias Oklande, Naujojoje Zenlandijoje. 

Apie tai – „Žinių“ reportaže (nuo 10.24 min.):

Žinios. „Google“ riboja „Huawei“. Ko netenka vartotojai?

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi