Gyvenimas

2019.05.06 14:09

Zumbini – mamoms, kurios nori sportuoti drauge su mažyliais

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“2019.05.06 14:09

Mankšta mamoms su vaikais – zumbini, padeda gerai praleisti laiką ir pajudėti drauge su savo mažaisiais, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ sako trenerė Kamilė Narkutė, pademonstravusi, kaip pasimankštinti su vaikais.

„Pirmieji motinystės metai kai kurioms būna ne itin lengvi, tad zumbini treniruotės padeda socializuotis, mažus vaikus auginančios mamos bendrauja ir tarsi buriasi į savotišką bendruomenę“, – sako trenerė K. Narkutė.

Į zumbini mankštas gali ateiti mamos su kūdikiais ir vaikais iki ketverių metų amžiaus. Kūdikiai šoka ir muzikuoja ant mamos rankų, o vyresni pratimus jau gali atlikti patys. „Paprastai į treniruotes mamos atsiveda vaikus, kurie dar nelanko darželio“, – sako trenerė.

Norėdamos ištrūkti iš namų, jos neturi sukti galvos, kur palikti savo mažuosius ir gali visi kartu smagiai praleisti laiką.

Viena pamoka trunka apie 45 minutes, per kurias vaikai šoka, dainuoja, juda. „Turime įvairių instrumentų, barškučių, naudojame skareles. Viskas treniruotėse kuriama per vaizdinius, artimus vaiko pasauliui. Jie vaizduoja gyvūnus, atkartoja girdimus garsus ir pan.“, – priduria K. Narkutė.

Išsamiau – laidos vaizdo įraše (nuo 13.11 min.):

„Labas rytas, Lietuva“. I dalis. Kiek kainuoja laikytis dietos?