Gyvenimas

2019.05.05 02:00

Užgiedojo tarptautinis „Paukščių choras“

LRT.lt2019.05.05 02:00

Skambia pavasario tradicija jau tapęs „Paukščių choras“ savo giesmes traukia portale LRT.lt ir LRT RADIJO eteryje. Tarptautinėje programoje, kurioje dalyvauja ir LRT, paukščių balsai – daugiau nei iš 30 šalių.

„Paukščių choras“ jau tapo gražia pavasario tradicija ir savotišku nuotykiu, kurio laukia ne tik LRT komanda, bet ir radijo klausytojai, taip pat ir už Lietuvos ribų“, – sako transliacijos vedėja, LRT RADIJO kultūros laidų redaktorė Vaida Pilibaitytė, su LRT komanda šiąnakt dirbanti Žuvinto biosferos rezervate.

Jau ketvirtą kartą drauge su Airijos visuomeniniu radiju RTE Radio 1 transliuojamas „Paukščių choras“ šiemet kaip niekad tarptautinis – prie programos, be Lietuvos ir Airijos, dar jungiasi Suomijos, Slovėnijos, Lenkijos ir Jungtinės Karalystės transliuotojai, o taip pat kolegos Italijoje, Portugalijoje bei Kipre, Izraelyje, Kazachstane, Kenijoje ir Indijoje.

Nuotraukų galerijoje galite išvysti, kaip LRT komanda ruošėsi „Paukščių choro“ transliacijai iš Žuvinto biosferos rezervato.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.