Gyvenimas

2019.04.25 17:35

Aiškėja vis daugiau detalių apie 25-ąjį Džeimso Bondo filmą

LRT.lt2019.04.25 17:35

Ketvirtadienį pradėjo aiškėti daugiau detalių apie paskutinį bondiados filmą su Džeimso Bondo vaidmenį atliksiančiu Danieliu Craigu.

Atskleidžiama, kad kartu D. Craigu filme vaidins aktorius Rami Malekas. Tikėtina, kad jis kurs „blogiuko“ vaidmenį. Taip pat žiūrovai turėtų išvysti tokius aktorius, kaip Ralphas Fiennesas, Benas Whishaw, Rory Kinnearas, Naomie Harris and Jeffrey Wrightas.

Patvirtinama, kad britų aktorė ir režisierė Phoebe Waller Bridge taps viena iš scenarijaus autorių. Jau žinoma, kad 25-ąjį Džeimso Bondo filmą kurs amerikiečių kino kūrėjas Cary Fukunaga, kuris prisipažino, kad aktorius D. Craigas yra jo mėgstamiausias visų laikų Džeimsas Bondas.

Paaiškėjo, kad filmas buvo filmuojamas Jamaikoje, Norvegijoje, Londone ir Italijoje. Kol kas nėra paskelbta, kaip vadinsis 25-asis filmas apie britų šnipą. Tačiau tai turėtų netrukus paaiškėti.

Dar praėjusį rudenį turėjusios pasirodyti juostos premjera buvo atidėta iki vasario mėnesio. Galų gale ji bus pradedama filmuoti šios savaitės pabaigoje. Filmas turėtų pasirodyti kitų metų balandžio 8-ąją. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.