Naujienų srautas

Gyvenimas2019.04.12 23:03

Simon Cracker iššūkis greitajai madai: sveikina atvykusius į Zombių salą

Naujausia mada, kurią visi bijo pražiopsoti, visi nori būti madingi bet kokia kaina. Taip Zombių salą įsivaizduoja prekės ženklo „Simon Cracker“ įkūrėjas, dizaineris Simone Botte, savo naujausią kolekciją pristatęs Vilniaus „Mados infekcijoje“.

„Internetas – mūsų dabartis ir ateitis, jis ištirpina lūkesčius, pašalina įtampą ir pasiūlo daugybę shortcut’ų. Tai – ir epidemijos priežastis, ir vaistas vienu metu. Nuomonės formuotojų (influencer’ių) invazija yra tarsi Romero filmo zombių epidemija“, – savo kolekciją pristato Simon Cracker.

Jis „Zombių salą“ įsivaizduoja kaip naujausią madą, kurią visi bijo pražiopsoti, kur visi nori būti madingi bet kokia kaina. Šis įsitraukimas yra pavojingas ir beprasmis, tačiau tie, kurie tikrai nori būti ten, socialinių tinklų pasaulyje, negali tam atsispirti.

„Ant podiumo kovoju su greitąja mada ir visomis jos išraiškomis. Pasirodyme dalyvaujantys monstrai – garsiausios visų laikų tendencijos, pavyzdžiui, leopardo raštai, PVC medžiagos, Kempiniukas, blizgučiai ir pan. Mėginu juos paversti išliekančiais daiktais, kuriuos norėsis dėvėti ir po 3 metų“, – sako S. Cracker.

Taigi „Sveiki atvykę į Zombių salą“ („Welcome to Zombie Island“) – protestas prieš greitąją madą, žaibiškas tendencijas ir mėgiamus menininkus, kurie tuoj pat pamirštami. Beje, šia kolekcija S. Cracker kartu su „Nickelodeon“ televizija švenčia Kempiniuko jubiliejų. Bendradarbiavimas atsispindi podiumą pagyvinančiuose drabužiuose ir aksesuaruose.

„Naujųjų metų išvakarės kruize. Egzotiška, šventėmis skaidrinama kelionė, prašmatnias sukneles derinant su patogiomis kelnėmis. Dekonstruotos ir šiems laikams pritaikytos 8-ojo ir 9-ojo dešimtmečių tendencijos, dėvimos ypatingai madingų zombių“, – kolekcijos idėją apibūdina kūrėjas.

Italų dizainerio Simone Botte sukurtas prekės ženklas „Simon Cracker“, atrinktas Paryžiaus mados savaitei tarp kylančių dizainerių, demonstruotas „Palazzo Pierre Cardin“ ir itin mėgiamas Japonijos ir Hong Kongo pirkėjų.

Pastaraisiais metais šis prekės ženklas augo ir pristatė kolekcijas svarbiuose tarptautiniuose renginiuose (Milano mados savaitė, Čezenos mados savaitė ir Milano dizaino savaitė).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi