Naujienų srautas

Gyvenimas2019.04.10 10:39

Madingiausi nuotakų įvaizdžiai: modeliu tapo ir Solveiga Mykolaitytė

LRT.lt 2019.04.10 10:39

Moteris vestuvių dieną nori jaustis ypatingai. Bene svarbiausią gyvenimo dieną nuotaka apgalvoja savo įvaizdį iki smulkmenų. Makiažo studijos „Gafaro“ specialistės Žiedūnė Sabaliauskaitė ir Liuda Šluinskytė pristato keturis skirtingus nuotakų įvaizdžius. Grožio pasaulio atstovės pasakoja, kas šį sezoną madingą ir į ką turėtų atkreipti dėmesį būsima nuotaka, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Bandomasis makiažas yra privalomas

Vizažistė Ž. Sabaliauskaitė tikina, kad nuotakų makiažo tendencijos kiekvienais metais keičiasi. Aklai sekti specialistė jų nerekomenduoja. „Tam, kad savo vestuvių diena jaustumėtės puikiai ir nuotraukose atrodytumėte žaviai, patariu vengti labai ryškaus kontūravimo, itin matinio veido, ryškių antakių. Tokie makiažo akcentai apsunkina veidą, o nuotaka atrodo vyresnė“, – sako grožio pasaulio atstovė.

Vizažistė įsitikinusi – svarbiausia, kad vestuvių dieną nuotaka jaustųsi graži. Todėl yra būtina atlikti bandomąjį makiažą ir pasimatuoti savo vestuvinę suknelę. Jei tokios galimybės nėra, vizažistė siūlo apsirengti baltos spalvos drabužį ir nusifotografuoti vis skirtingame apšvietime. Tuomet tikrai įsitikinsite, ar makiažas jums tinka ir patinka.

„Labai dažnai nuotakos galvoja, kad bandomasis makiažas yra nebūtinas, tačiau tai nėra tiesa. Nepakanka tik pokalbio su vizažistu, kad išsiaiškintumėte, kaip norite atrodyti. Geriausia yra įsitikinti, ar vizažisto braižas atitinka jūsų skonį“, – pataria vizažo meistrė.

Populiariausia – koralinė spalva

Ž. Sabaliauskaitė pataria nuotakoms išsigryninti idėją, koks įvaizdis jums priimtiniausias: romantiškas, elegantiškas, o galbūt seksualus? Suknelė, makiažas, šukuosena ir aksesuarai turi stilistiškai tarpusavyje derėti ir atrodyti harmoningai.

„Šio sezono populiariausia spalva yra koralinė. Ji puikiai tinka tiek ant įdegusio kūno, tiek šviesaus gymio merginoms.  Ši spalva suteikia gaivumo ir pagyvina veido bruožus. Rekomenduoju tą patį spalvinį toną išlaikyti ant akių, skruostų ir lūpų“, – patarimais dalinasi vizažistė.

Pasirinkus romantišką įvaizdį, Ž. Sabaliauskaitė pataria makiaže naudoti rausvus atspalvius, lūpas pagyvinti subtiliu lūpų blizgiu. Jis sušvelnina veido bruožus ir tinka visų atspalvių odoms.

„Drąsesnį įvaizdį mėgstančioms nuotakoms rekomenduoju pasirinkti, ką norite išryškinti – akis ar lūpas. Nuotakos makiaže visada gražiai atrodo subtilus, klasikinis padūmavusių akių makiažas. Rinkitės natūralius žemės atspalvius – jie tinka prie visko ir visada atrodo skoningai. Po daug metų žiūrint  savo vestuvių nuotraukas, nereikės raudonuoti dėl pasirinkto įvaizdžio“, – šypsosi vizažistė.

Norinčioms ryškesnių lūpų, Ž. Sabaliauskaitė siūlo akis ryškinti minimaliai. Tam užteks šviesaus švytinčio šešėlio, pravedimo ir priklijuojamų blakstienų kuokštelių: „Priklijuojamos blakstienos nepriduoda akims tamsumo, o jas padaro išraiškingesnes. Lūpų spalvą rinkitės pagal savo skonį arba galite ją derinti prie puokštės, tačiau niekada neprašausite pasirinkusios klasikinę raudoną ar koralo atspalvį.“

S. Mykolaitytė – populiariausia Lietuvos nuotaka

Viena iš fotosesijos nuotakų tapo modelis Solveiga Mykolaitytė. Žinoma moteris juokėsi, kad ko gero yra populiariausia Lietuvoje nuotaka. Per paskutinius šešis mėnesius S. Mykolaitytė pasimatavo 100 nuotakos suknelių ir sudalyvavo daugybėje vestuvinių fotosesijų.

„Tik pradėjusi modelio karjerą, tikėjau prietaru, kad nusifotografavus su vestuvine suknele, neištekėsiu. Sakiau, kad pirmą kartą pasipuošiu šiuo drabužiu tik per savo vestuves. Tačiau vėliau nuomonę pakeičiau. Vestuvinių suknelių fotosesijos būna labai gražios, tad kodėl turėčiau tikėti prietarais. Ši fotosesija man labai patiko. Puikiai jaučiausi su man parinktu makiažu, romantiška šukuosena. Suknelė taip pat buvo labai graži, tiksianti romantiškoms, prabangioms vestuvėms“, – pasakojo viena žaviausių Lietuvos moterų.

Save vestuvių dieną S. Mykolaitytė įsivaizduoja pasipuošus minimalistine suknele. Princesės įvaizdis, yra visai ne tai, ko nori modelis. „Jei  vis dėlto užsimanyčiau vestuvių pilyje su keliais šimtais žmonių, tada pompastika labai tiktų. Kol kas norėčiau jaukių vestuvių egzotiškame krašte. Susituoktume dviese, o grįžus į Lietuvą atšvęsčiau“, – šypsosi moteris.

Pirmenybė – netvarkai ir aksesuarams

Šukuosenų meistrė L. Šluinskytė pasakoja, kad šiemet ypač madingos lengvos, romantiškos, šiek tiek netvarkingos, tačiau elegantiškos šukuosenos. Specialistė siūlo rinktis garbanas, lengvus kuodus, plaukų pynes arba surišti plaukus į „arklio uodegą“. Šį sezoną ypač madingi ištiesinti, glotnūs plaukai. Mėgstančios klasiką gali rinktis „Babette“ šukuoseną.

„Nuotakos turėtų atkreipti dėmesį į masyvius gyvų gėlių papuošimus, tiaras, lankelius. Ypač madingos plunksnos, perlai, akmenys. Visada rekomenduoju nuotakoms puošti plaukus, jei tai neapsunkina bendro vaizdo“, – pasakoja L. Šluinskytė.

Šukuosenas derino prie suknelių

Fotosesijos metu meistrė modeliams pritaikė šių metų vestuvinių šukuosenų tendencijas. Renkant įvaizdį L.  Šluinskytė atsižvelgė į suknelių tipą. Prie romantiško stiliaus suknelių specialistė pritaikė „arklio uodegą“ bei žemą kuoduką, o prie elegantiškos suknelės pasirinko garbanas.

„Solveigos suknelė buvo labai įspūdinga, romantiška ir spindinti. Pasirinkau lengvą, šiek tiek išsitaršiusį šukuosenos variantą, kuris įvaizdžiui suteikė vėjavaikiškumo. Šukuoseną papuošiau plaukų sege, puoštą perlais ir gėlėmis“, – pasakoja L. Šluinskytė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi