Sportas

2018.07.15 14:31

Nuo meilės iki neapykantos: anglų lyderis nevertas „Auksinio batelio“?

DELFI.lt2018.07.15 14:31

Anglijos rinktinės pasirodymas pasaulio futbolo čempionate baigėsi. Pusfinalyje kritę Garetho Southgate`o auklėtiniai pralaimėjo ir mažąjį finalą prieš Belgiją, o paguoda turėtų tapti tik Harry Kane`o „Auksinis batelis“, kuris puolėjui ko gero atiteks už 6 pelnytus įvarčius. Tiesa, pirmenybių pradžioje šlovintai „Tottenham“ žvaigždei dabar jau tenka atlaikyti sirgalių kirčius – kalbama apie tai, jog apdovanojimo anglų atakų lyderis nenusipelnė. 

Galingai čempionate startavęs ir futbolo specialistų geriausiu visų laikų Anglijos rinktinės puolėju jau vadintas H. Kane`as paskutiniuose trijuose mačuose nepasižymėjo, tačiau išlaikys rezultatyviausiojo vardą, jei finalo rungtynėse tarp Prancūzijos ir Kroatijos trijų įvarčių nepelnys Kylianas Mbappe arba Antoine`as Griezmannas. 

Atrodo, kad „Auksinio batelio“ likimas jau yra nuspręstas, o daugybė futbolo sirgalių dėl to yra nepatenkinti – prastai lemiamoje pirmenybių stadijoje rungtyniavęs H. Kane`as tikrai nėra geriausias čempionato puolėjas. Fanai socialiniuose tinkluose šių metų „Auksinį batelį“ jau vadina pačiu nereikšmingiausiu istorijoje.