Sportas

2018.07.14 14:38

Antrąjį Anglijos – Belgijos „pasimatymą“ praturtins įvarčiai

LRT.lt2018.07.14 14:38

Anglijos ir Belgijos rinktinės čempionate susiduria jau antrą kartą. Paskutinėse grupės rungtynėse abi komandos žaidė antromis sudėtimis ir per daug nesistengė. Dabar dėl trečios vietos susitinkančioms komandoms ir vėl žūtbūt laimėti nėra prasmės, todėl jos žais atvirą ir atakuojantį futbolą, prognozuoja futbolo komentatorius Paulius Jakelis ir komikas, laidų vedėjas, futbolo fanas Paulius Ambrazevičius laidoje „Ambrazevičius&Jakelis: fotelio ekspertų įžvalgos“.

„Kuomet anglai su belgais žaidė pirmą kartą, didžiausias jų tikslas buvo kitame mače nesusitikti su brazilais. Tada šį tikslą „Trys liūtai“ pasiekė, bet dabar ir vėl susitinka su belgais, kurie įveikė tuos pačius brazilus. Anglai „išėjo ant savų“, – pastebi P. Ambrazevičius.

Rungtynių galėtų ir nebūti

Anot P. Jakelio, rungtynių dėl trečios vietos galėtų nebūti, kaip Europos futbolo čempionate. Kadangi laimėti jau nėra būtina, dažniausiai žaidžiama be strategijos, o komandos, kad jau nepateko į finalą, stengiasi pasismaginti bent jau paskutinėse varžybose.

„Greičiausiai tai bus atakuojantis futbolas. Labai tikiuosi, kad matysime kažką panašaus į Belgijos – Brazilijos rungtynes, kai buvo aktyviai bandoma mušti įvarčius. Kadangi belgai atakuoja geriau nei anglai, tai jie per pagrindinį laiką turėtų įmušti bent du įvarčius“, – prognozuoja futbolo komentatorius.

Anglai rinktinę vertina teigiamai

P. Jakelis prognozuoja, kad rezultatyviausias Belgijos rinktinės žaidėjas Romelu Lukaku vargiai pelnys daugiau įvarčių nei anglų rinktinės lyderis Hary Kane`as. Rezultatyviausio žaidėjo titulas, auksinis batelis, greičiausiai bus anglų paguodos prizas šiame futbolo čempionate.

Nepaisant to, kad futbolo išradėja Anglija tikėjosi, kad pasaulio čempionato trofėjus sugrįš namo, britų žiniasklaidoje vyrauja labai pozityvios antraštės apie šalies rinktinę.

„Esam įpratę matyti, kad, kai anglai baigia pasirodymą čempionate, pasipila kritika ir juos apmėto viskuo, kuo tik įmanoma. Šįkart, nors ir jaučiasi kartėlis, dėl pralaimėjimo kroatams, didžiausi dienraščiai dėkoja rinktinei už puikų pasirodymą, solidų žaidimą ir jaunai rinktinei žada pergales ateityje“, – pasakoja P. Jakelis.

Pilną laidos įrašą „Ambrazevičius&Jakelis: fotelio ekspertų įžvalgos“ galite rasti čia.