captcha

Jūsų klausimas priimtas

FIFA 2018 žaidėjų matrioškos Maskvoje: patys rusai neperka, bet užsieniečiai susidomėjo

Rusijos saugumo tarnybos pagaliau įleido futbolo sirgalius ir kitus turistus į Maskvos Raudonąją aikštę, kuri buvo uždaryta po incidento su vietos taksi. Vietos prekiautojai sutiko šią žinią entuziastingai – jiems prekyba pagyvėjo.
LRT stop kadras
LRT stop kadras

Nepaisydami sustiprintų patikrų ir daugybės uniformuotų bei neuniformuotų tvarkos sergėtojų, įvairių tautybių futbolo sirgaliai atvyko pasidairyti po svarbiausią Rusijos aikštę. Ji buvo uždaryta po keistoko nelaimingo atsitikimo, kai prie vairo užmigęs taksi vairuotojas aikštės prieigose sužalojo 8 žmones.  Nustačius, kad jis nebuvo išgėręs ir kad tai ne terorizmas, aikštė vėl atidaryta. Labiausiai dėl to apsidžiaugė prekiautojai. 

Prekiautojams reikia kuo greičiau parduoti naujausias matrioškas su garsių futbolininkių atvaizdais. Pardavėjai pripažįsta, kad patys rusai jų neperka, bet užsieniečiai dažniausiai randa jiems tinkamų prekių. Nors, kita vertus, kai ateina Peru ar kokios nors egzotiškesnės šalies futbolo sirgalius, jam tenka nusivilti, nes šių šalių žaidėjų atvaizdų jie neranda.  

LRT stop kadras

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: 2018 m. pasaulio futbolo čempionatas

FIFA 2018

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close