captcha

Jūsų klausimas priimtas

Buvęs A. Pojavio bendražygis: lietuviai jam tiesiog pavydi

Nors plačioji visuomenė apie A. Pojavį išgirdo tik jam pasirodžius nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, alternatyvios muzikos gerbėjai jį žinojo jau kur kas seniau.
Grupė „Hetero“ 2006 m., grupės archyvo nuotr.
Grupė „Hetero“ 2006 m., grupės archyvo nuotr.

Nors plačioji visuomenė apie A. Pojavį išgirdo tik jam pasirodžius nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, alternatyvios muzikos gerbėjai jį žinojo jau kur kas seniau.

„Ryte atsidariau „Facebook“ ir supratau, kad lietuviai yra labai pikti“, – taip tautiečių reakcijas į A. Pojavio pasirodymą apibūdino jo buvęs bendražygis, grupės „Hetero“ bosistas Anatolijus Len.

„Hetero“ – taip vadinosi roko grupė, kurioje gitara grojo A. Pojavis. „Hetero“ kolektyvui pavyko laimėti kompanijos „Muzikos Zona“ surengtą „EuroRock“ konkursą 2006 metais ir nuvykti į muzikos seminarą Duisburge (Vokietija). „Tai – neabejotinai viena iš įdomiausių pastarojo meto originalių lietuviškų kūrybų bei išvaizdų scenoje“, – apie „Hetero“ tada rašė konkurso organizatoriai.

Ką manote apie A. Pojavio pasirodymą pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje?

Man viskas atrodė labai gerai, paprastai ir natūraliai. Nebuvo jokių blizgučių ir panašiai.

Ne paslaptis, kad daugelis rokerių ir kitų alternatyviosios muzikos atstovų „Euroviziją“ vadina pop šou ir joje nusprendusius dalyvauti kolegas – parsidavėliais. Ką apie tokį A. Pojavio sprendimą manote Jūs?

Neminėsiu vardo, bet vienas džiazo saksofonininkas trečiadienį savo „Facebook“ paskyroje sukritikavo A. Pojavį. O ką daro tie kritikai – sėdi kažkur tyliai ir kritikuoja kitus. O man atrodo, kad žmonės tiesiog pavydi. Atvirai sakant, pats jam pradžioje nepavydėjau – dėl neigiamų komentarų, kalbų... Nemanau, kad galima sakyti, jog A. Pojaviui pasisekė – jis tiesiog padarė tai, ką norėjo padaryti.

Koks A. Pojavis buvo anksčiau? Ar jis dabar pasikeitė?

Andrius visada norėjo dainuoti ir kurti muziką. Apsigyveno Italijoje, įrašė solinį albumą „Aštuoni“ geroje įrašų studijoje ir išleido jį Lietuvoje. Taigi jis tiesiog išpildė savo tikslą, kurio siekė jau nuo pradžių.

Ar tikite jo sėkme „Eurovizijos“ finale šeštadienį?

Visada norisi tikėti. Manau, pirmas nebus, bet ir neliks paskutinis.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Eurovizija 2013

Eurovizija

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...