captcha

Jūsų klausimas priimtas

L. Lučiūnas: bent jau parodėme, kad turime stiprią alternatyvią sceną

Antrasis pusfinalis buvo spalvingesnis dėl tų keistų rekvizitų ant scenos – patrankų, balionų, laivų, laiptų į dangų. Taip sako muzikos prodiuseris Lauras Lučiūnas. 
V. Nevieros (LRT) nuotr.
V. Nevieros (LRT) nuotr.

„Antrasis pusfinalis atrodė linksmesnis. Iš dešimties į finalą patekusių pasirodymų kokie keturi yra daugiau ar mažiau juokingi. Gal ir gerai, kad linksmi numeriai patenka į finalą. Jei Viktorija Ivanovskaja iš plaukų būtų švirkštus ugnį ar liejus vandenį, gal būtų patekę. Žinoma, juokauju. Bet šis pusfinalis buvo pilnas visko“, – pastebi ekspertas. 

L. Lučiūno teigimu, galutiniai pufinalio rezultatai nesutampa su jo nuomone. 

„Keisčiausia man dėl estų, jų nepatekimas į finalą – tai įrodymas, kad „Eurovizija“ yra nenuspėjamas arba sunkiai nuspėjamas konkursas. Estams buvo prognozuojama vieta penketuke, o jie net nepateko į finalą“, – pastebi muzikos prodiuseris. 

L. Lučiūno žodžiais, lietuvių daina išsiskyrė iš visų kitų. „Kartais atrodo, kad tas išskirtinumas – labai geras bruožas laimėjimui pasiekti, kartais – nebūtinai. Bet gėdos nepadarėme, ant scenos „Fusedmarc“ padarė viską, ką ir planavo per repeticijas, manau, kad jie patys neturėtų būti labai nusiminę. Jie atliko viską, kaip norėjo, o toliau jau žiūrovams spręsti“, – įvertino jis. 

Muzikos prodiuseris taip pat nustebo Kroatijos atlikėjo sėkme ir jo pasirodymą pavadino keistu. 

Vis dėlto, kaip ir į finalą nepatekę „Fusedmarc“ jis išliko optimistiškai nusiteikęs: „Noriu pasakyti, kad viskas yra gerai, jaudintis nereikia, bent jau parodėme, kad turime stiprią alternatyvią sceną.“

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Eurovizija

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...