Veidai

2016.05.09 18:11

„Eurovizijos“ atidarymo renginyje D. Montvydą sužavėjo ABBA narys

Karolina Drigotaitė, specialiai LRT.lt iš Stokholmo2016.05.09 18:11

Sekmadienio vakarą oficialioje „Eurovizijos“ atidarymo ceremonijoje sveikinimo žodį tarė ir legendinės grupės ABBA narys Bjornas Ulvaeusas. Lietuvos atstovui šis pasirodymas padarė didžiausią įspūdį. 

„Jis – legendinis asmuo, vienas iš ABBA narių, todėl pamatyti jį tas pats, kaip ką nors iš bitlų ar Elvį Preslį. Kaip muzikantas, į tokius dalykus žiūriu su didele pagarba. Labai įdėmiai klausiausi, ką jis kalbėjo“, – pasakojo Donatas Montvydas.

Pasak lietuvio, B. Ulvaeusas pasakė daug svarbių dalykų, kuriuos žinoti turi kiekvienas atlikėjas: „Paskutinę gyvenimo dieną tu galvosi ne apie pardavimų skaičių ar savo populiarumą, o apie tai, ką davei žmonėms, ką po savęs palikai, kokia yra tavo muzika – jis visa taip priminė.“

ABBA narys pabrėžė, kad „Eurovizija“ – vieta, kurioje kovojama už vertybėmis grįstą žmonių laisvę. „Dažnai laisvė naudojama neteisingai. Jis akcentavo teisingą, vertingą laisvę, pačią sceną – kad svarbu mėgautis tuo, ką darai, jausti malonumą, džiaugtis“, – vardijo D. Montvydas.

Lietuvos atstovui patiko ir švedo mintys apie konkurenciją – kad nereikia koncentruotis į konkurenciją su kitais ir kovoti už save kaip atlikėją – reikia kovoti už saviraiškos laisvę. „Ta mintis labai puiki, nes mes iš tikrųjų varžomės su kiekviena šalimi, tačiau dar ir pats atlikėjas varžosi su savimi – čia yra didžiausias tikslas – laisvė būti savimi. Tai, mano akimis, mes ir turime daryti“, – sakė lietuvis.