captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Eurovizijos“ atidarymo renginyje D. Montvydą sužavėjo ABBA narys

Sekmadienio vakarą oficialioje „Eurovizijos“ atidarymo ceremonijoje sveikinimo žodį tarė ir legendinės grupės ABBA narys Bjornas Ulvaeusas. Lietuvos atstovui šis pasirodymas padarė didžiausią įspūdį. 
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

„Jis – legendinis asmuo, vienas iš ABBA narių, todėl pamatyti jį tas pats, kaip ką nors iš bitlų ar Elvį Preslį. Kaip muzikantas, į tokius dalykus žiūriu su didele pagarba. Labai įdėmiai klausiausi, ką jis kalbėjo“, – pasakojo Donatas Montvydas.

Pasak lietuvio, B. Ulvaeusas pasakė daug svarbių dalykų, kuriuos žinoti turi kiekvienas atlikėjas: „Paskutinę gyvenimo dieną tu galvosi ne apie pardavimų skaičių ar savo populiarumą, o apie tai, ką davei žmonėms, ką po savęs palikai, kokia yra tavo muzika – jis visa taip priminė.“

ABBA narys pabrėžė, kad „Eurovizija“ – vieta, kurioje kovojama už vertybėmis grįstą žmonių laisvę. „Dažnai laisvė naudojama neteisingai. Jis akcentavo teisingą, vertingą laisvę, pačią sceną – kad svarbu mėgautis tuo, ką darai, jausti malonumą, džiaugtis“, – vardijo D. Montvydas.

Lietuvos atstovui patiko ir švedo mintys apie konkurenciją – kad nereikia koncentruotis į konkurenciją su kitais ir kovoti už save kaip atlikėją – reikia kovoti už saviraiškos laisvę. „Ta mintis labai puiki, nes mes iš tikrųjų varžomės su kiekviena šalimi, tačiau dar ir pats atlikėjas varžosi su savimi – čia yra didžiausias tikslas – laisvė būti savimi. Tai, mano akimis, mes ir turime daryti“, – sakė lietuvis.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Eurovizija

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close