Veidai

2016.05.09 19:38

Į „Euroviziją“ atvyksta J. Timberlake`as

LRT.lt2016.05.09 19:38

Pirmą kartą istorijoje į „Eurovizijos“ sceną žengs pasaulinio masto žvaigždė, nedalyvaujanti konkurse. Tai – Justinas Timberlake`as, praneša Eurovision.tv.

Jis „Eurovizijos“ scenoje atliks savo naują dainą „Can't Stop The Feeling“. 

„Esame labai laimingi, kad Justinas Timberlake`as su grupe atliks savo naują kūrinį. Ypač mus džiugina tai, kad prie jo dainos kūrybos prisidėjo švedų kompozitoriai Maxas Martinas ir Schellbackas“, – sako vienas „Eurovizijos“ rengėjų Svenas Stojanovicius. 

Jam antrino ir vyriausiasis konkurso prodiuseris Martinas Österdahlas: „Didžiuojamės galėdami priimti vieną didžiausių pasaulio žvaigždžių. Tai yra garbė ir įkvėpimas mums visiems.“

Muzikantas ir aktorius J. Timberlake`as yra laimėjęs devynis „Grammy“ ir keturis „Emmy“ apdovanojimus. Jo hitai „Cry Me A River“, „SexyBack“ ir „Mirrors“ skambėjo ne viename filme. Dabar jis visai Europai pasirodys didžiojo „Eurovizijos“ finalo metu – gegužės 14 d., šeštadienį.

„Eurovizijos“ konkursą tiesiogiai transliuos LRT TELEVIZIJA ir portalas LRT.lt, tačiau J. Timberlake`ą išvysti galima bus tik per kanalą LRT KULTŪRA, kuris transliuos  ir reklamines pertraukas, užpildančias eterį tarp pasirodymų.

Naujausi

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius