Veidai

2016.04.19 10:09

Švedijoje dėl didelio susidomėjimo D. Montvydu keičiama susitikimo vieta

LRT.lt2016.04.19 10:09

Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje praneša, kad į organizuojamą susitikimą su šiųmečiu Lietuvos atstovu „Eurovizijoje“ Donatu Montvydu užsiregistravo itin gausus būrys norinčiųjų, dėl to bus keičiama susitikimo vieta.

„Dėl itin didelio susidomėjimo renginiu ir gausaus užsiregistravusiųjų skaičiaus keičiasi susitikimo su šiemet Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse atstovaujančiu D. Montvydu vieta. Susitikimo metu turėsite galimybę pabendrauti su atlikėju ir Lietuvos komanda bei pasiklausyti D. Montvydo atliekamų dainų“, – rašoma oficialiame ambasados puslapyje.

Susitikimas su Lietuvos atstovu įvyks prieš pat Europos dainų konkursą – gegužės 9 d. 18 val. restorane „Plyms Kok och Bar“. D. Montvydas į Europos dainų konkurso sceną kils antrojo pusfinalio metu – gegužės 12-ąją ir pasirodys devintu numeriu.

Susitikimą, į kurį dar galima registruotis iki gegužės 5 d. adresu amb.se@urm.lt, organizuoja Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje, Stokholmo lietuvių bendruomenė, Lietuvių jaunimo bendruomenė Švedijoje ir Lietuvių verslo ir profesionalų klubas Stokholme.