captcha

Jūsų klausimas priimtas

D. Montvydui – scena Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje

Šiauliuose, Karinių oro pajėgų (KOP) Aviacijos bazėje, penktadienį lankėsi Donatas Montvydas. Susitikti su dainininku, atstovausiančiu mūsų šaliai „Eurovizijoje“, panoro ne tik mūsų kariai, bet ir NATO oro policijos misiją Baltijos šalių oro erdvėje vykdantys ispanai. 
facebook paskyros nuotr.
facebook paskyros nuotr.

D. Montvydas KOP Aviacijos bazėje su kariais susitiko naikintuvų angare, kur daininkui buvo įrengta scena.

„Manau, kad tai galėtų būti tradicija – atvažiuoti ir tokiu būdų parodyti mūsų žiūrovų, mūsų dėmesį žmonėms, kurie mus saugo. Manau, kad labai  smagu, jog mes atvažiavome“, – tikino atlikėjas.

Kariai linkėjo dainininkui sėkmės ir daugelis norėjo kartu įsiamžinti.

„Atlikėjui palinkėčiau laimėti, nes jau laukėme, laukėme tos pergalės, gal pagaliau Donatas ją mums ir parveš. Mes jos visi labai laukiame“, – kalbėjo KOP Aviacijos bazės karys Ernestas. Jam antrino ir karė Vaiva: „Montvydas labai patiko. Linkiu kuo geriausios sėkmės „Eurovizijos“ pasirodyme ir kad būtų pirmas.“

Lietuvio pasirodymui abejingi neliko ir užsieniečiai. „Man labai patiko koncertas. Tikiuosi, kad Donatas užims aukštą vietą. Nesu didelis „Eurovizijos“ žinovas, bet tikiuosi, kad lietuviai ir ispanai užims joje aukštas vietas“, – vylėsi Ispanijos KOP karys Jose. 

NATO oro policijos misiją atliekantys Ispanijos kariai pasikvietė D. Montvydą į oro uosto greitojo reagavimo zoną, supažindino su tarnybos sąlygomis ir aprodė naikintuvą „Eurofighter Typhoon“. Dainininkas karius  pakvietė į penktadienį vakare Šiauliuose vyksiantį koncertą.

D. Montvydas gegužės 12 d. Švedijos sostinėje Stokholme antrame Eurovizijos pusfinalyje pasirodys 9-tas. Muzikinio konkurso finalas gegužės – 14-ąją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Eurovizija

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close