captcha

Jūsų klausimas priimtas

Ką per 20 valandų Vienoje spėjo nuveikti Monika ir Vaidas?

„Eurovizija“ kiekvienam atlikėjui tokia patirtis, kuri per porą savaičių gali padėti labai paūgėti. Lietuvos dueto laukia minučių tikslumu suplanuota dienotvarkė, spaudos konferencijos, repeticijos, darbas su „Eurovizijos“ profesionalų komanda. Ką dar spėjo nuveikti Vaidas ir Monika? 
Š. Mažeikos (DELFI.lt) nuotr.
Š. Mažeikos (DELFI.lt) nuotr.

„Eurovizija“ kiekvienam atlikėjui tokia patirtis, kuri per porą savaičių gali padėti paūgėti. Lietuvos dueto laukia minučių tikslumu suplanuota dienotvarkė, spaudos konferencijos, repeticijos, darbas su „Eurovizijos“ profesionalų komanda. Ką, be viso to, dar spėjo nuveikti Vaidas ir Monika?

Antradienį Monika, Vaidas ir visa Lietuvių delegacija spėjo pasiplaukioti upe, kertančia net 10 Europos valstybių, susipažinti su miestu. Trečiadienio rytą prasidėjo rimtas darbas: techninių niuansų aiškinimasis, pokalbis su garso ir vaizdo režisieriais, drabužių aptarimas, spaudos konferencija ir pirmoji, bei, pasak Lietuvos delegacijos vadovo Audriaus Giržado, ilgiausia repeticija Vienos scenoje. 

Atlikėjai tikina besijaučiantys ramūs – „Eurovizijoje“ su jais dirba tikri profesionalai, kurie atsižvelgia ir įsiklauso į jų norus bei nuomonę. 

Ką M. Linkytė galvoja apie savo suknelę ir kaip jaučiasi peršalęs V. Baumila – „Labas rytas, Lietuva“ reportaže.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Eurovizija

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...