EURO 2016: čempionai ispanai nušlavė turkus

Ispanija, ginanti čempionės titulą, Nicos mieste EURO 2016 turnyro D grupės rungtynėse varžėsi su Turkija. Po įspūdingos kovos Ispanija laimėjo prieš Turkiją rezultatu 3:0. Turkų pralaimėjimas reiškia ankstyvą komandos kelionę namo.

Pirmame kėlinyje vyko žaidimas į vienus vartus. Ispanija iš karto užspaudė turkus tik kartais leisdami varžovams priartėti prie savo baudos aikštelės. Milžinišką savo persvarą ispanai įtvirtino dviem gražiais įvarčiais.

Pradžioje 34 min. Europos čempionai surengė puolimą kairiu atakos sparnu, Nolito puikiai perdavė kamuolį į varžovų baudos aikštelę, kur Alvaro Morata galva pelnė įvartį 1:0.

Po kelių akimirkų krito dar vienas ispanų įvartis! Šįkart pasižymėjo jau vieną rezultatyvų perdavimą atlikęs Nolito. Jis atsidūrė vienas prieš vartus po turkų gynybos klaidų ir tiesiog sušaudė turkų vartininką Volkaną Babacaną – 2:0.

Prasidėjus antrajam kėliniui iš karto krito trečias įvartis! 48 min. A. Morata atliko dublį, kai iš kelių žingsnių nukreipė kamuolį į tinklą. Tiesa, pirmoje atakos stadijoje buvo ispanų nuošalė.

88 min. turkai galėjo sušvelninti skirtumą, bet Olcay Sahanas sudelsė ir jo smūgį blokavo Cesaras Azpilicueta. Antras kėlinys pratęstas 2 min. Ispanijos graži pergalė 3:0.

Rezultatas:

Ispanija 3 – 0 Turkija

34' Alvaro Morata [1 - 0]

37' Nolito [2 - 0]

48' Alvaro Morata [3 - 0]

Ispanija: Davidas de Gea, Jordis Albas, Sergio Ramosas, Gerardas Pique, Juanfranas, Andresas Iniesta, Sergio Busquetsas, Cescas Fabregasas, Nolito, Davidas Silva, Alvaro Moratas.

Turkija: Volkanas Babacanas, Caneras Erkinas, Hakanas Balta, Mehmetas Topalas, Gokhanas Gonulas; Oguzhanas Ozyakupas, Selcukas Inanas, Ozanas Tufanas, Ardas Turanas, Hakanas Calhanoglu; Burakas Yılmazas.