captcha

Jūsų klausimas priimtas

LRT futbolo turnyrą komentavusi U. Galadauskaitė: ketinu komentuoti ir Europos čempionatą

Penktadienį, birželio 3 dieną, likus lygiai savaitei iki Europos futbolo čempionato EURO2016, kurį transliuos LRT, LRT aikštėje įvyko futbolo fiesta. Futbolo turnyre dalyvavo šešios komandos, o veiksmą aikštelėje komentavo neįprastos sporto komentatorės – LRT laidų vedėjos Ugnė Galadauskaitė ir Zita Kelmickaitė.
V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr.
V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr.

LRT futbolo stadione susitiko penkios komandos – „Žalgirio" veteranai, Lietuvos futbolo federacija, „Press'as" ir dvi LRT rinktinės.

Pergalę turnyre iškovojo Lietuvos futbolo federacija, jiems nusileido „Press'as“. Trečiąją vietą užėmė LRT-I, ketvirtąją – „Žalgirio“ veteranai, penktąją – LRT-II.

Įvykius aikštelėje akylai sekusi komentatorė U. Galadauskaitė juokais svarstė tolimesnę sporto komentatorės karjerą.

„Tai buvo mano pirmas kartas sporto komentatorės vietoje, bet man sekėsi taip neblogai, kad jau galvoju komentuoti Europos futbolo čempionatą (juokasi – LRT.lt). O jei rimtai, Europos futbolo čempionatą visuomet žiūriu, ir šiemet tikrai stebėsiu. Per kiekvieną čempionatą pasižiūriu pirmas rungtynes ir išsirenku savo favoritą, vienais metais sergu už ispanus, kitais – už vokiečius, trečiais – už italus. O visų laikų mėgstamiausias mano futbolininkas yra Italijos rinktinės vartininkas Gianluigi Buffonas", – kalbėjo U. Galadauskaitė.

Tuo metu kartu su ja LRT turnyrą sekusi Z. Kelmickaitė pasakojo, kad tai – jau ne pirmas jos kartas komentatorės kėdėje.

„Juokais jums galiu pakomentuoti, ką norite. O šiandien aikštėje lakstė pulkas gražių vyrų, kurie labai gražiai žaidė, tad komentuoti man buvo vienas malonumas. Be to, labai smagu liežuvį pamiklinti, kai tai yra visai ne tavo profesijos laukas. O sportą komentuoju jau gal antrą ar trečią kartą", – teigė „Ryto suktinio“ vedėja.

Tačiau sporto komentatorės karjeros Z. Kelmickaitė tikino neketinanti pradėti: „Ten, kur yra juokai, pažaisti smagu. O tikrąjį sportą turi komentuoti profesionalai, tačiau pabūti tame kailyje ir pamiklinti savo profesinius gebėjimus visada yra smagu.

Futbolo čempionatus stebiu jiems besibaigiant, dažniausiai – finalines rungtynes, kai verda aistros ir susitinka temperamentingi žaidėjai. Man patinka greitas ir dinamiškas žaidimas, bet žinau, kad kitiems žmonėms patinka viskas, kas yra racionalu. Komandos favoritės neturiu, bet visuomet sergu už pietiečius“, – tikino ji.

Europos futbolo čempionatas – jau nuo birželio 10 d. per LRT TELEVIZIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

EURO 2016

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...