Verslas

2015.04.20 17:47

„Voyage-Voyage“ savininkas kaltina Turizmo departamentą

BNS2015.04.20 17:47

Valstybinis turizmo departamentas pirmadienį panaikino nemokios ir jau daugiau nei 2 savaites nebeveikiančios egzotiškų kelionių organizatorės „Voyage–Voyage“ veiklos pažymėjimą. Bendrovei inicijuojamas bankrotas.

Valstybinis turizmo departamentas pirmadienį panaikino nemokios ir jau daugiau nei 2 savaites nebeveikiančios egzotiškų kelionių organizatorės „Voyage–Voyage“ veiklos pažymėjimą. Bendrovei inicijuojamas bankrotas.

Tai BNS patvirtino departamento atstovė spaudai Edita Gaigalienė.

Veiklą nutraukusios egzotiškų kelionių organizatorės bendrovės „Voyage-Voyage“ savininkas verslininkas Darius Tolušis teigia, kad bendrovės veiklą galėjo sužlugdyti Turizmo departamentas. Jis patvirtino, kad kreipėsi į Vilniaus apygardos teismą dėl bankroto bylos iškėlimo. D. Tolušis pirmadienį BNS teigė neatmetantis galimybės apskųsti Turizmo departamentą dėl įmonės veiklos sužlugdymo.

„Mes kreipėmės į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo įmonei dar praėjusį penktadienį, prieš tai, kai paprašėme Valstybinio turizmo departamento panaikinti veiklos pažymėjimą. Neatmetu, kad į instancijas kreipsimės dėl to, kad įmonės veiklą galėjo sužlugdyti Turizmo departamentas, kuriam informaciją perdavė vyriausioji finansininkė, nors tai galėjo padaryti tik įmonės vadovas“, – BNS sakė D.Tolušis.

D.Tolušio teigimu, dabar su šia darbuotoja bendrauja jo teisininkai. BNS žiniomis, balandžio pradžioje „Voyage-Voyage“ darbuotoja informavo departamentą, kad įmonė nebegali vykdyti įsipareigojimų klientams, nes įmonės vadovai ir akcininkai galėjo iššvaistyti lėšas.

„Voyage-Voyage“ veiklą tirs prokurorai. D.Tolušis inicijavo vidinį įmonės veiklos auditą, kuris turėtų atsakyti, kodėl pablogėjo įmonės finansinė situacija.

Departamentas turistų pretenzijas dėl nuostolių priims iki liepos 3 dienos. Iki šiol gautos 38 pretenzijos, prašant atlyginti 91,16 tūkst. eurų žalos – ši suma beveik lygi 91,37 tūkst. eurų „Voyage-Voyage“ draudimo sumai. Turizmo departamento teigimu, turistų prašymų pagrįstumas dar bus vertinamas.

D. Tolušis nuo kovo 26 dienos vadovavo „Voyage-Voyage“. Anksčiau bendrovei vadovavo Ingrida Navickaitė, o nuo sausio 26 dienos – Lina Simutienė.

Pernai žlugo du išvykstamųjų kelionių organizatoriai – „Go Planet Travel“ ir „Fresh Travel“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.