captcha

Jūsų klausimas priimtas

Turgaviečių vadovai turės pranešti apie nelegalią prekybą tabaku ir alkoholiu turgavietėse

Turgaviečių administratoriai turės pranešti apie nelegalią prekybą tabaku ir alkoholiu turgavietėse.
K. Vanago (BFL) nuotr.
K. Vanago (BFL) nuotr.

Turgaviečių administratoriai turės pranešti apie nelegalią prekybą tabaku ir alkoholiu turgavietėse.

Tai įteisino Seimas, priėmęs Tabako kontrolės ir Alkoholio kontrolės įstatymų pataisas, kuriomis siekiama sumažinti neteisėtos prekybos tabako gaminiais ir alkoholiniais gėrimais turgavietėse apimtis ir sustiprinti turgavietėse vykdomos veiklos kontrolę.

Seimas nusprendė turgavietes administruojantiems fiziniams asmenims, Lietuvoje įsteigtų juridinių asmenų vadovams, užsienio juridinių asmenų ir jų filialų vadovams ar jų įgaliotiems asmenims nustatyti pareigą nedelsiant pranešti policijai, kad jų administruojamose turgavietėse Lietuvoje įsteigtas juridinis asmuo, ar užsienio juridinis asmuo, ar jų filialas, arba fizinis asmuo vykdo galimai neteisėtą veiklą – prekiauja, gabena ar laiko tabako gaminius ar alkoholinius gėrimus, neturėdamas licencijos verstis mažmenine prekyba tabako gaminiais ar alkoholiniais gėrimais.

Seimas priimtomis Administracinių teisės pažeidimų kodekso pataisomis taip pat nutarė įtvirtinti administracinę atsakomybę už šių nuostatų nevykdymą. Turgavietę administruojančiam fiziniam asmeniui, Lietuvos Respublikoje įsteigto juridinio asmens vadovui, užsienio juridinio asmens ar jo filialo vadovui už šios pareigos nevykdymą grės bauda nuo 289 iki 868 eurų.

Priimtos naujos nuostatos įsigalios 2015 m. gegužės 1 d.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close