captcha

Jūsų klausimas priimtas

Labiausiai darbo užmokestis didėjo apdirbamosios gamybos, statybos ir kitose įmonėse

Darbo užmokesčio didėjimą lėmė padidėjusi darbų apimtis apdirbamosios gamybos, statybos ir kitose įmonėse
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Darbo užmokesčio didėjimą lėmė padidėjusi darbų apimtis apdirbamosios gamybos, statybos ir kitose įmonėse

Lietuvos statistikos departamentas  pateikė vidutinio mėnesinio bruto darbo užmokesčio antrojo 2012 m. ketvirčio palyginimą. Labiausiai, iki mokesčių ir atskaičius mokesčius, darbo užmokestis padidėjoTelšių (atitinkamai 2,6 ir 2,4 proc.), Vilniaus (2,5 ir 2,4 proc.) ir Alytaus (2,5 ir 2,3 proc.) apskrityse.  

Sulyginus pirmojo praeitų metų ketvirčio duomenis su šių metų duomenimis nustatė,  kad darbo užmokestis šiais metais padidėjo visose Lietuvos apskrityse.

Apskritys, kuriose darbuotojai uždirba daugiausia ir mažiausiai nesikeitė ir šiais metais. Didžiausią bruto darbo užmokestį – 2415,8 lito – gavo Vilniaus apskrities įmonių, įstaigų ir organizacijų darbuotojai. Palyginus 2012 m. pirmo ir antro ketvirčio duomenis Šalčininkų savivaldybės darbuotojas gavo 1501, 7 lito, o Vilniaus mieste 2503,6 Lt.    

Iš viso  vidutinis mėnesinis bruto darbo užmokestis padidėjo daugelyje savivaldybių, o septyniolikoje  – sumažėjo nuo 0,1 iki 6,6 procento.

Apskritai vidutinis mėnesinis darbo užmokestis taip pat padidėjo beveik visose apskrityse, išskyrus Šiaulių ir Utenos apskrityse, kuriose jis nežymiai sumažėjo.

Vidutinis darbuotojų skaičius  Utenos apskrityje  labiausiai sumažėjo  0,9, o Telšių – 3,9 proc.  

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close