captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kaunas kovos dėl turizmui patraukliausio Europos miesto vardo

Kauno miesto savivaldybė pateikė paraišką dalyvauti konkurse dėl 2014 m. patraukliausio turizmui miesto statuso.
V. Jurevičiaus (BFL) nuotr.
V. Jurevičiaus (BFL) nuotr.

Kauno miesto savivaldybė pateikė paraišką dalyvauti konkurse dėl 2014 m. patraukliausio turizmui miesto statuso.

Šįmet, Briuselyje įsikūrusios tarptautinės organizacijos teigimu, patraukliausiu turizmui miestu Europoje pripažintas Stambulas, Turkija.

„Tikimės, kad garsios tarptautinės organizacijos padedami, tūkstančiai keliautojų iš įvairių šalių mus atras ir su kitais turistais dalysis įspūdžiais bei Kauno miesto grožiu“, – teigė Kauno miesto savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo plėtros skyriaus atstovai.

„European Best Destinations“ (liet. – „Geriausios Europos vietos“) – Europos ne pelno siekianti organizacija, įsikūrusi Briuselyje, Belgijoje. Ši organizacija siekia skatinti kultūros ir turizmo vystymąsi Europoje. Bendradarbiaudama su turizmo biurais, organizacija dalijasi informacija apie gražiausius ir patraukliausius turizmui Europos miestus. Šiuo metu „European Best Destinations“ organizacijoje yra daugiau kaip 140 Europos miestų.

„European Best Destinations“ renka ir teikia informaciją apie Europos turizmo biurų veiklą, dalijasi šia informacija įvairiuose socialiniuose tinkluose, renka ir kaupia duomenis, susijusius su e. turizmu Europoje ir teikia šią informaciją turizmo biurams.

Kasmet organizacija skelbia konkursą, kurio metu yra išrenkamas ir apdovanojamas geriausias bei patraukliausias turizmui Europos miestas.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...