captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Litgrid“ valdybos pirmininkas – nebe V. Poderys

Antradienį vykusiame pirmajame „Litgrid“ valdybos posėdyje „Litgrid“ valdybos pirmininku ir nauju generaliniu direktoriumi buvo išrinktas Daivis Virbickas.
V. Poderys, A. Ufarto (BFL) nuotr.
V. Poderys, A. Ufarto (BFL) nuotr.

Antradienį vykusiame pirmajame „Litgrid“ akcinės bendrovės valdybos posėdyje „Litgrid“ valdybos pirmininku ir nauju generaliniu direktoriumi buvo išrinktas Daivis Virbickas.

Pirmajame valdybos posėdyje valdybos nariai pasiskirstė kuruojamomis sritimis:

Valdybos pirmininkas D. Virbickas bus atsakingas už strateginį valdymą ir elektros sistemos valdymo sritį, valdybos narys Karolis Sankovski – už strateginių tinklo projektų įgyvendinimą, valdybos narys Vidmantas Grušas – už elektros perdavimo tinklo valdymą, valdybos narys Rimantas Busila – už finansų valdymą.

„Nauja valdyba yra suformuota iš nemažą patirtį sukaupusių savo srities specialistų, todėl  tikimės, kad bus užtikrintas įmonės veiklos tęstinumas – elektros tinklų infrastruktūros plėtra, nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos įgyvendinimas elektros energetikos sektoriuje, įskaitant elektros jungčių su Lenkija ir Švedija projektų savalaikį įgyvendinimą. Vienas iš svarbių uždavinių, kurį taip pat iškėlė naujai valdybai stebėtojų taryba – skaidrios perdavimo tarifo lėšų naudojimo sistemos sukūrimas“, – pažymėjo „Litgrid“ stebėtojų tarybos pirmininkas, energetikos viceministras dr. Aleksandras Spruogis. 

Išrinktas valdybos pirmininkas D. Virbickas yra sukaupęs ilgalaikę elektros perdavimo sistemos vystymo strategijų kūrimo ir valdymo, elektros rinkų analizės ir įmonių valdymo patirtį, rašoma pranešime spaudai.

„Pagrindiniai mano uždaviniai „Litgrid“ bus užtikrinti skaidrų ir efektyvų elektros perdavimo tarifo lėšų panaudojimą, sklandi ir savalaikė elektros perdavimo tinklo plėtra, laiku pabaigti strateginiai elektros jungčių su Lenkija ir Švedija projektai, pilnavertė integracija į Europos elektros rinką ir sistemas. Ir toliau atsakingai dalyvausime tarptautinėje Europos perdavimo sistemų operatorių darbe ruošiant naująsias elektros tinklų naudojimo taisykles“, – sakė D. Virbickas, elektros perdavimo sistemos operatoriaus „Litgrid“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius.

Siekiant užtikrinti įmonės veiklos tęstinumą, nuo 2010 m. gruodžio mėn. „Litgrid“ vadovavęs Virgilijus Poderys lieka dirbti valdybos patarėju.

„Energetikos ministerija vertina V. Poderio indėlį plėtojant elektros energetikos sistemą Lietuvoje bei įgyvendinant strateginius tarptautinius projektus. Tikimės, kad ir ateityje ministerija tęs bendradarbiavimą su V. Poderiu, o jo sukaupta patirtis bus tinkamai panaudota įgyvendinant kitus svarbius strateginius projektus“, – sakė „Litgrid“ stebėtojų tarybos pirmininkas, energetikos viceministras dr. A. Spruogis.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...