captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pristatė tinklalapį, kuriame galima pranešti apie netinkamas darbo sąlygas

Sinoptikams ir toliau prognozuojant karštus orus, specialistai ragina atkreipti dėmesį į netinkamas darbo sąlygas biuruose. Jei juose per karšta ar trūksta oro, o darbdaviai problemos nesprendžia, pagalbos galima ieškoti specialiai sukurtame internetiniame tinklalapyje.
Bethany Legg/Unsplash nuotr.
Bethany Legg/Unsplash nuotr.

Netinkama temperatūra, blogai veikianti kondicionavimo sistema, neapgalvotai suplanuotos darbo vietos, privatumo trūkumas. Tai – vienos svarbiausių priežasčių, dėl kurių, pasak visuomenės sveikatos specialistų, darbuotojams sunku dirbti vasarą.

Šiuo metų laiku biuro darbuotojų produktyvumas sumažėja iki 40 proc. Valstybinė darbo inspekcija pastaruoju metu sulaukia vis daugiau skundų.

Apie netinkamas darbo sąlygas žmonės gali pranešti ir projekto „Negaliu dirbti“ tinklalapyje. Čia reikia pažymėti, kokie veiksniai vargina ir trukdo dirbti bei nurodyti darbovietę.

Specialistai vėliau susisiekia su vadovais ir siūlo sprendimo būdus. Pasak inspekcijos, dirbant biure temperatūra turi būti 23–26 laipsniai. Jei nėra galimybės vėdinti patalpų, kad darbuotojai neperkaistų, kas pusantros valandos reikėtų daryti pertraukas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...