captcha

Jūsų klausimas priimtas

Keičiasi „Paysera“ generalinis direktorius

Elektroninių pinigų įstaigos „Paysera LT“ valdyba paskyrė naują generalinį direktorių Vytenį Morkūną, kuris keičia ilgametį įmonės vadovą Kostą Noreiką. Naujasis generalinis direktorius buvo paskirtas po Lietuvos banko įpareigojimo pakeisti buvusį įmonės vadovą dėl per didelės dalies apyvartinių lėšų laikytų kitoje mokėjimų įstaigoje, per kurią „Paysera“ vykdė pervedimus į Junginę Karalystę, rašoma pranešime žiniasklaidoje.
K. Noreika, BNS nuotr.
K. Noreika, BNS nuotr.

Buvęs įmonės vadovas prieš tris mėnesius pats kreipėsi į Lietuvos banką pranešdamas susiklosčiusią situaciją, rašoma pranešime žiniasklaidoje.

„Aš pats kreipiausi į Lietuvos banką, kad dėl dviejų Jungtinės Karalystės bankų sprendimo uždaryti sąskaitas buvusiam partneriui, buvome priversti laikyti per didelę dalį klientų lėšų kitoje mokėjimų įstaigoje“, – pasakoja buvęs įmonės vadovas.

Įmonė pati kreipėsi ir ėmėsi visų priemonių tai ištaisyti, o susiklosčiusias aplinkybes buvo sunku numatyti ar tam pasiruošti.

„Niekas finansiškai nenukentėjo, visų klientų pinigai buvo ir yra saugūs. Mes net padidinome nuosavą kapitalą, kad užtikrintume dar didesnį kapitalo pakankamumą ir visuomet jo turėjome su atsargomis. Tad galiu nuraminti visus klientus, kad tai jokio poveikio jiems neturi. Visi pinigai yra saugiai laikomi kredito įstaigose, kaip nurodyta įstatymuose“, – sako pagrindinis įmonės akcininkas K. Noreika.

Dėl atstatydinimo pats buvęs vadovas nesijaudina, nes naujas pareigas eis patikimas kolega, o pats galės susitelkti į kitus įmonei naudingus projektus.

„Jau kuris laikas daugiau dėmesio skyriau nekilnojamo turto vystymo projektams („Paysera“ biurams Vilniuje ir Alytuje) ir vis daugiau atsakomybių perleisdavau vykdančiajam direktoriui. Buvo planas įmonės vairą perleisti V.Morkūnui jau ateinančiais metais, tad po Lietuvos banko sprendimo jį tiesiog teko paankstinti. Be abejo, įmonės veikloje ir toliau aktyviai dalyvausiu, nes noriu perduoti sukauptą patirtį, kuri taip greitai, kaip norėtųsi, nepersiduoda“, – teigia buvęs „Paysera“ generalinis direktorius ir akcininkas.

Iki šiol naujasis generalinis direktorius V. Morkūnas užėmė „Paysera“ vykdančiojo direktoriaus pareigas.

Šiuo metu „Paysera LT“ įmonėje dirba 112 darbuotojų, o jos biurai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Alytuje. 47,5 proc. įmonės akcijų valdo Kostas Noreika, 31,35 proc. priklauso Šarūnui Brogai. Dar 16,15 proc. turi Audrius Lučiūnas ir 5 proc. Rolandas Razma.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...