captcha

Jūsų klausimas priimtas

Valstybei nereikalingo nekilnojamojo turto – du kartus daugiau

Ministerijos ir kiti valstybės nekilnojamojo turto valdytojai šiemet valstybės funkcijoms nereikalingo turto parduoti pasiūlė du kartus daugiau nei pernai, rašoma Turto banko pranešime žiniasklaidai.
Asociatyvinė BNS nuotr.
Asociatyvinė BNS nuotr.

Turto banko Finansų ministerijai pateiktuose Viešame aukcione parduodamo nekilnojamojo turto ir Atnaujinamo valstybės nekilnojamojo turto sąrašų projektuose iš viso įtraukta virš 600 objektų, kurių bendras plotas sudaro daugiau nei 100 tūkst. kv. m.  

Tai įvairiausios paskirties nekilnojamasis turtas visoje Lietuvoje – butai, gyvenamieji namai, bendrabučiai, mokyklų pastatai, poilsio namai, gamybinės patalpos, garažai, sandėliai ir kt. Perduodamos savo funkcijoms vykdyti nereikalingą turtą aktyviausios buvo reorganizuojamos miškų urėdijos, taip pat švietimo įstaigos, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, socialinės globos namai.

 „Džiaugiamės augančiu valstybės institucijų sąmoningumu objektyviai vertinant nekilnojamo turto poreikį ir atsisakant nereikalingų objektų. Sieksime dar glaudesnio tarpusavio bendradarbiavimo,   perimant nereikalingo turto naštą ir ateityje“, – sako Turto banko generalinio direktoriaus pavaduotojas Marius Kliokys.

Vyriausybė dar birželio mėnesį pritarė Turto banko parengtai Valstybės turto valdymo ataskaitai bei pasiūlymams dėl efektyvesnio valstybės turto naudojimo ir ministerijas bei kitus valstybės turto valdytojus įpareigojo įvertinti valdomo turto poreikius ir nereikalingą valstybės nekilnojamąjį turtą perduoti Turto bankui.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...