captcha

Jūsų klausimas priimtas

S. Skvernelis: kai kurie verslininkai sako, kad MMA galėtų būti ir didesnė

Premjeras Saulius Skvernelis laikosi pozicijos, kad nuo kitų metų MMA reikėtų didinti iki 400 eurų, tačiau kai kurie verslininkai, jo teigimu, siūlo ją didinti daugiau. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Aš bendrauju su verslininkais, vakar buvome susitikę su asociacijos atstovais, visi kalba, kad galbūt per mažai. Kalbant apie verslą, kuris kuria pakankamai didelę pridėtinę vertę ir sąžiningai moka ir mokesčius, ir darbuotojams atlyginimus, tai nematau jokių problemų. Yra siūloma iš jų pusės, kad MMA galėtų būti ir didesnė“, – ketvirtadienį žurnalistams Seime sakė S. Skvernelis. 

MMA padidinimas padėtų, jo nuomone, žmonėms šiek tiek geriau gyventi. 

Ketvirtadienį Trišalė taryba svarstys, ar nuo kitų metų minimalią algą (MMA) padidinti iki 400 eurų. 

Dabar MMA siekia 380 eurų neatskaičius mokesčių. 

Kaip ELTA rašė, Seimo narys „tvarkietis“ Petras Gražulis siūlo mėnesinės minimalios algos (MMA) dydį sieti su vidutiniu darbo užmokesčiu.

Darbo kodekso pataisas įregistravęs parlamentaras siūlo įteisinti, kad minimalios mėnesinės algos (MMA) dydis būtų apskaičiuojamas atsižvelgiant į paskutinių trejų metų įstatymo nustatyta tvarka patvirtintą vidutinį darbo užmokestį šalies ūkyje ir negalėtų būti mažesnis negu pusė vidutinio darbo užmokesčio šalies ūkyje vidurkio, apskaičiuoto per paskutinius trejus metus.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...