captcha

Jūsų klausimas priimtas

Bankai palieka Londoną: „Bank of America“ pasirinko Dubliną

„Bank of America“ išsirinko Dubliną kaip pagrindinę būstinę Europos Sąjungoje, Didžiajai Britanijai pasitraukus iš bendrijos, skelbia BBC.
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Tai yra pirmasis JAV bankas, pirmenybę suteikęs Airijai. „Citigroup“ centrinę būstinę įkurdins Frankfurte, šį Vokietijos miestą pasirinko ir „Morgan Stanley“.

Bankai turėjo centriniam Anglijos bankui šią savaitę pateikti planus apie savo veiklą po 2019 metų kovo, kai Didžioji Britanija nebus Europos Sąjungos narė.

Daug bankų ruošiasi įkurti savo filialus kitur Europoje, kad ir toliau galėtų laisvai veikti bendrijoje po „Brexit“, kai priėjimas prie rinkų iš Didžiosios Britanijos bus apribotas.

„Bank of America“ filiale Dubline dirba 700 žmonių, o Didžiojoje Britanijoje – 6,5 tūkst., kurių dauguma dirba Londone.

Banko atstovas sakė, kad Dubline yra daugiau banko atstovų nei bet kur kitur Europoje, neskaitant Jungtinės Karalystės.

„Mes jau turime veikiantį ir visiškai licencijuotą banką Airijoje, kuris, kartu su Airijos stipriu įsipareigojimu verslui ir ekonomikos augimui, lėmė Dubliną kaip natūralų mūsų pasirinkimą“, – aiškino banko atstovas.

Bankai vis dar laukia daugiau „Brexit“ detalių, tačiau jau atlieka būtinus pasiruošimo darbus, kad galėtų ir po Didžiosios Britanijos pasitraukimo aptarnauti Europos Sąjungos klientus.

Praėjusią savaitę „Barclays“ pranešė, kad derasi su Airijos pareigūnais dėl savo operacijų Dubline išplėtimo po „Brexit“.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...