captcha

Jūsų klausimas priimtas

Rugpjūtį prasidės areštinės ir policijos komisariato Vilniuje statybos

Rugpjūtį Vilniuje prasidės naujosios areštinės ir policijos komisariato statybos. Į komisariato ir areštinės projektavimą, statybą bei įrengimo darbus investuoja nekilnojamojo turto bendrovės „MG Valda“ antrinė įmonė „PPP Projektas“. 
Asociatyvi BNS nuotr.
Asociatyvi BNS nuotr.

Statybų darbai truks dvejus metus. Tai bus pirmasis bendras policijos ir privataus verslo projektas.

Pagal šį projektą planuojama pastatyti naują Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) areštinę ir sostinės 1-ąjį policijos komisariatą. Abu objektai bus pastatyti per 2 metus, o 15 metų policija tęs partnerystę su privačiu investuotoju ir išsipirks šiuos pastatus. Per visą sutarties laikotarpį privatus investuotojas rūpinsis ir pastatų valdymu bei priežiūra.

Nauja 7600 kv. m 100 vietų areštinė kartu su kriminalistų bloku bus pastatyta šalia dabartinio Vilniaus apskrities VPK pastato, esančio Birželio 23-iosios gatvėje. Ją sudarys policijos komisariato administracinės patalpos ir jų viduje esantis areštinės blokas. Pirmasis pastato aukštas bus suskirstytas į kelias zonas, skirtas lankytojų aptarnavimui, apklausos ar atpažinimo patalpas, trumpalaikio pasimatymo patalpas, raštinę, teismo salę, licencijavimo skyrių, atskirame bloke bus areštinės sulaikymo kameros, suimtųjų pasivaikščiojimo kiemeliai. Antrajame ir trečiame pastato aukštuose ketinama įrengti policijos komisariato atskirų departamentų ir skyrių administracines patalpas.

Daugiau nei 3700 kv. m sostinės 1-asis policijos komisariatas iškils Antakalnyje, P. Vileišio gatvėje, šalia Bendrojo pagalbos centro pastato. Jame bus speciali automobilių stovėjimo aikštelė, įrengtas rūsys su laikino sulaikymo patalpomis, archyvu ir ginklų saugykla. Pirmasis pastato aukštas bus skirtas lankytojų aptarnavimui, o 2–4 aukštuose planuojama įrengti komisariato darbuotojų darbo kabinetus. 

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close