captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Sodra“: ketvirtadalis išeinančiųjų į pensiją neturi būtinojo stažo

„Sodra“ skelbia, kad ketvirtadalis kasmet į pensiją išeinančių žmonių neturi sukaupę būtinojo stažo, todėl gauna mažesnę pensiją. Dėl to „Sodra“ siuntė laiškus, informuojančius žmones apie gaunamas per mažas pajamas būtinajam stažui sukaupti. Skaičiuojama, kad devyni iš dešimties laiškų jau pasiekė adresatus.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Vadinamuosius  „vyšninius vokus“, informuojančius, jog žmogus gauna per mažas pajamas, neužtikrinančias būtinojo stažo, „Sodra“ išsiuntė beveik 140 tūkstančių žmonių. Daugiau kaip 9 iš dešimties laiškų adresatus pasiekė. Likusieji grįžo į pašto skyrius, o žmonėms jų pašto dėžutėse palikti apie tai informuojantys pranešimai. „Sodra“ skelbia, kad juos atsiimti galima pašte iki mėnesio pabaigos.

Pastebima, jog didžioji dalis gyventojų stažą sieja su išdirbtu laiku, o ne gautomis pajamomis, nors tai yra netiesa. Tam, kad žmogus sukauptų būtinąjį stažą, per mėnesį jis privalo uždirbti ne mažiau kaip minimalų mėnesio atlyginimą. 

„Sodros“ pranešimais siekiama, kad žmonės suprastų, kokią įtaką mažos oficialiai gaunamos pajamos daro jų būsimai pensijai.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...