captcha

Jūsų klausimas priimtas

Vežėjai autobusais: keleivių į Kauną galėtų būti daugiau

Vilniaus oro uosto skrydžius laikinai perkėlus į Kauną, autobusai tarp abiejų miestų kursuoja be trukdžių, bet galėtų būti pilnesni, teigia dvi pervežimus vykdančios bendrovės.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

UAB „Ollex“ valdybos pirmininkas Olegas Radionovas sako, kad keleivių vežimas tarp didžiausių šalies miestų vykdomas normaliai.

„Situacija yra gera. Kas pusę valandos kursuoja dideli autobusai, užkrovimas yra apie 20–30 proc., tad visi keleiviai išvažiuoja laiku. Per dieną į vieną pusę 40 reisų iš Vilniaus į Kauną ir apie 15 reisų iš Kauno į Klaipėdą. Viskas puiku, jokių trukdžių nėra, tik norėtume, kad būtų dar daugiau keleivių“, – naujienų agentūrai ELTA antradienį sakė O. Radionovas, pasak kurio, problemų su bilietais kilti neturėtų, jų keleiviai gali įsigyti ir iš vairuotojo asistento, o autobusų reisai derinami su skrydžiais Kaune.

UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ (TOKS) Verslo ir rinkodaros skyriaus vadovas Tomas Tirilis pastebi, kad nesklandumų pervežant keleivius nėra.

„Iš Vilniaus, aišku, geresnis srautas, iš Kauno šiek tiek mažiau keleivių. Vykdome 9 reisus iš Vilniaus į Kauną ir atvirkščiai nuo 2 val. nakties iki 20 val. Kiek žiūrėjome duomenis, nėra faktų, kad kažkas būtų neįsėdęs“, – Eltai antradienį teigė T. Tirilis, pridūręs, kad autobusų išvykimo intervalai daugmaž vienodi, bet vis dėlto maršrutai orientuoti į skrydžių piko metą rytą, popiet ir vakare. T. Tirilio teigimu, reisų atsiperkamumą galima bus įvertinti po mėnesio.

Kaip jau skelbta, šiuo metu vykdoma Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija, ji prasidėjo liepos 14 d. ir tęsis iki rugpjūčio 17 d. 23.59 val., oro uostas veiklą atnaujins lygiai po mėnesio – rugpjūčio 18 d. Kol kas skrydžius iš sostinės perėmė Kaunas.

Vilniaus oro uosto tako rekonstrukcijos laikotarpiu siekiama užtikrinti patogų susisiekimą tarp Vilniaus ir Kauno. Be minėtų tarpmiestines keliones užtikrinančių kompanijų, bendrovė „Kauno autobusai“ palengvino susisiekimą su Kauno centru. Nuo liepos 14 d. maršrutu Vilnius–Kaunas–Vilnius pradėjo važiuoti ir naktiniai traukiniai. Keleiviai gali rinktis ir tarpmiestinių kelionių automobiliu paslaugas.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...