captcha

Jūsų klausimas priimtas

Para iki Vilniaus oro uosto perkėlimo į Kauną – kelias baigtas, bet nebaigtas

Nuo penktadienio Vilniaus oro uostas uždaromas, jame užvirs lėktuvų kilimo tako remonto darbai. Visas keliautojų srautas bus nukreiptas į Kauno oro uostą. Kas laukia automobiliais į Kauną keliausiančių vairuotojų, likus parai iki oro uosto perkėlimo pabandė įsitikinti 15min žurnalistas.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Karmėlavoje esančio Tarptautinio Kauno oro uosto laukia rimti išbandymai. Dėl keliolika kartų padidėjusio keleivių kiekio įrengti laikini terminalai. Sustiprintos oro uosto darbuotojų pajėgos.

Ne ką mažesni išbandymai laukė ir kelininkų. Užvirę kelio darbai tarp Kauno ir Karmėlavos keletą savaičių varginę kauniečius artėja prie pabaigos.

Likus mažiau nei parai iki darbų pabaigos kelias pravažiuojamas, tačiau akivaizdu, kad visi darbai taip ir nebus atlikti iki galo.

Ketvirtadienio rytą kelyje tarp Kauno ir Karmėlavos vyko baigiamieji darbai. Kelininkai atitraukinėjo eismo juostas skiriančius ženklus. Leidžiamas greitis – 70 kilometrų per valandą. Tiesa, dar buvo atkarpų, kuriose jis ribojamas iki penkiasdešimties, tačiau tik todėl, kad kelininkai galėtų saugiai atlikti baigiamuosius darbus.

Jei kelionė iki Karmėlavos miestelio didesnių nepatogumų nesukėlė, tai kirtus Karmėlavos riboženklį vaizdas pasikeitė. Čia kelio dangos keitimo darbai dar net nebuvo pradėti. Prieš kurį laiką buvo pradėti tvarkyti tik pakraščiai bei pėsčiųjų takai. Todėl eismas buvo ribojamas iki vienos eismo juostos. Ketvirtadienio rytą judėjimą pirmąją juosta ribojantys ženklai jau buvo atitraukti. Nors darbai ir nebaigti – pravažiuoti galima. Kelio dangos remonto darbai bus atnaujinti po Vilniaus oro uosto atidarymo. AB „Kauno tiltai“ darbus ketina baigti gruodį, iki šių metų galo.

Kelionė į Kauną

Skirtingai nei kelias į oro uostą, atgal važiuojančių laukia šiek tiek didesnis išbandymas. Nuo oro uosto sankryžos iki Karmėlavos pabaigos keičiamas asfaltas. Viena eismo juosta jau baigta, tačiau antroji dar tik pradedama asfaltuoti.

„Atsižvelgiant į dabartines oro sąlygas ir artimiausias jų prognozes, AB „Kauno tiltai“ laikosi ankstesnio darbų užbaigimo plano – prireikus dirbti ir galutinai pabaigti savo įsipareigojimus naktį, kad rytoj, liepos 14-ąją, neliktų jokių kliūčių eismo dalyviams važiuoti dvejomis eismo juostomis“, – patikino įmonės, atliekančios darbus, atstovė spaudai Giedrė Samulionytė-Lekavičienė.

Nuo Karmėlavos iki Kauno kelio darbus atlieka kita įmonė. Čia asfaltas taip pat nėra baigtas kloti. Akivaizdu, kad darbai bus stabdomi tam laikotarpiui, kai skrydžiai bus vykdomi iš Kauno.

Kelyje iki Kauno freza nuimtas viršutinis asfalto sluoksnis. Tiesiai ant likusios dangos šviežiai nudažytos skiriamosios juostos. Tiesa, eismas leidžiamas dar tik viena eismo juosta. Kelininkams teks paplušėti. O įvertinimus rašys keliautojai, kurie tais keliais ir naudosis tol, kol Kauno oro uostas bus skrydžių sostinė.

BNS nuotr.
Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...