captcha

Jūsų klausimas priimtas

Sudėtingos oro sąlygos sutrikdė ir Vilniaus oro uosto darbą

Pietryčių Lietuvą antradienį užklupus liūčiai, Vilniuje stipraus lietaus sukeltus padarinius visą naktį šalino specialiosios tarnybos. Nors Vilniuje nebėra tokio stipraus lietaus, kaip antradienį vakare, tačiau pranešama, kad kai kurie keliai vis dar gali būti apsemti ir sunkiai pravažiuojami. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Naktį sudėtingiausios eismo sąlygos buvo T. Narbuto gatvėje bei Geležinio Vilko gatvėje po Edukologijos universiteto tiltu, tačiau, pasak Vilniaus savivaldybės įmonės „Grinda“ rinkodaros ir komunikacijos specialistės Dovilės Lisauskaitės, šiuo metu visos Vilniaus gatvės yra pravažiuojamos, problematiškos išlieka tik dvi gatvės.

„Eismas iš esmės vyksta be trikdžių. Tik šiandien vairuotojų paprašysime vengti Verkių gatvės. Nes ten, netoli vienuolyno, įvyko milžiniška nuoplova. Ji yra lokalizuota. Tikrieji nelaimės padariniai išaiškės tik įvertinus ekspertams. Nes gali būti taip, kad gatvė kurį laiką bus netinkama naudoti. Taip pat Žalgirio gatvėje nuo lietaus slėgio sprogo lietaus nuotekų kolektorius. <...> Galima drąsiai sakyti, kad pastarosios nakties liūties padariniai bus skaudesni“, – sako „Grinda“ atstovė. 

Apie sutrikimus naktį buvo pranešęs ir Vilniaus oro uostas.

Vilniaus oro uoste apie vidurnaktį turėję leisti lėktuvai buvo nukreipti į kitus oro uostus. Kaip 15min sakė Vilniaus oro uosto atstovė, susidariusią situaciją lėmė sudėtingos oro sąlygos.

Kaip pasakojo Vilniaus oro uosto Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė, iš viso nukreipti mažiausiai penki skrydžiai: iš Frankfurto skridęs „Lufthansa“ lėktuvas nukreiptas į Rygą, iš Barselonos vykęs „Wizz Air“ į Kauną, iš Rygos vykęs „Air Baltic“ grįžo atgal į Latvijos sostinę, iš Hurgados skridęs „Small Planet Airlines“ nukreiptas į Kauną, o „LOT“, skridęs į Varšuvos, grįžo atgal į Varšuvą.

„Skrydžių kompanijos pačios priėmė sprendimus, kur leistis“, – patikslino I. Baltrušaitienė.

Šeštu nukreiptu skrydžiu tapo 01:20 val. Vilniuje turėjęs leistis „Wizz Air“ lėktuvas, skridęs iš Reikjaviko. Šis skrydis nukreiptas į Rygą. Tuo tarpu dar vienas kompanijos „Wizz Air“ lėktuvas, skridęs iš Londono, priėmė sprendimą leistis Vilniaus oro uoste. Lėktuvas apie pusvalandį suko ratus virš Vilniaus, kol galiausiai nusileido. Tai buvo paskutinis naktinis skrydis, pasiekęs sostinės oro uostą.

Keleiviams rekomenduojama sekti informaciją, o susidūrus su kelionės nesklandumais kreiptis į oro linijas, kurios yra atsakingos už skrydžių organizavimą.

Ankstų trečiadienio rytą lėktuvai į oro uostą dar nesileidžia – pirmąjį lėktuvą trečiadienį Vilniaus oro uostas turėtų priimti 08.25 val., tačiau keli orlaiviai išskrido – į Maskvą išskrido „Aeroflot“, o į Antaliją – „Small Planet Airlines“ lėktuvas. Tiesą į Rygą turėjęs pakilti „Air Baltic“ laiku neišskrido – skrydis atšauktas.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...