captcha

Jūsų klausimas priimtas

Apsilankė didžiausioje Rusijoje pramonės parodoje: Lietuvos įmonės – populiarios

Jekaterinburge vykstančioje didžiausioje Rusijoje pramonės parodoje apsilankiusi LRT TELEVIZIJOS žurnalistė Rūta Lankininkaitė pasakoja, kad ten dalyvaujantys lietuviai sulaukia nemažai dėmesio. Tiesa, ekonominė padėtis šalyje vis dar yra prasta.

„Parodoje ieškome klientų ir rinkos. (....) Gyvi pavyzdžiai parodė, kad vietinės kompanijos yra susidomėjusios mūsų produktais“, – teigia verslininkas Robertas Notkus.

Kad Lietuvos ir Rusijos įmonės bendradarbiauja, pasakoja ir Lietuvos ambasadorius Rusijoje Remigijus Motuzas. Tiesa, jis prideda, kad ekonominė situacija šalyjė vis dar nėra gera.

„Mūsų verslą domina ir tai, kaip būtų galima kartu su Rusijos partneriais pagamintą, perdirbtą arba Lietuvoje užbaigtą gaminti transportuoti į Europos Sąjungos valstybes. (...) Rusija ir Lietuva išlieka svarbios prekybos partnerės. (...) Šiandien situacija Rusijoje yra sudėtinga: vartojimas nedidelis, žmonių perkamoji galia – maža, atlyginimai neauga. (...) Mes atsigavimo nematome ir artimiausiu metu nematysime“, – teigia ambasadorius.

Daugiau – įraše.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...