captcha

Jūsų klausimas priimtas

Oro bendrovės raginamos siūlyti daugiau skrydžių iš Lietuvos

Lietuvos oro uostai, norėdami gerinti šalies pasiekiamumą, siūlo finansinę paramą oro bendrovėms, kurios padidins krypčių iš Lietuvos skaičių. Tokia parama bus teikiama penktą kartą. Nauji skrydžių maršrutai, anot specialistų, pritraukia daugiau turistų ir verslininkų bei padeda augti šalies ekonomikai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Oro bendrovės raginamos pasiūlyti daugiau skrydžių maršrutų iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uosto. Arba jau esančius skrydžius vykdyti dažniau. Oro vežėjams už tai bus suteikiama 200 tūkstančių eurų finansinė parama iš Maršrutų plėtros fondo. Sudarytas ir prioritetinių krypčių sąrašas, į kurį patenka Tokijas, Lisabona, Krokuva, Tbilisis, Niujorkas, Frankfurtas bei kiti didmiesčiai. 

Oro bendrovėms pasiūlius naujas, sąraše nesančias kryptis, būtų remiamos ir jos. Tačiau skrydžiai naujaisiais maršrutais turėtų būti vykdomi ne rečiau kaip du kartus per savaitę ir pradėtI ne vėliau kaip kitą vasarą. Skirtas lėšas oro vežėjai gali panaudoti įsikūrimui oro uoste bei naujo maršruto reklamai. Anksčiau sulaukusios paramos, šiemet iš Lietuvos bendrovės ėmė skraidyti aštuoniomis naujomis kryptimis.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...