captcha

Jūsų klausimas priimtas

Ministrų kabinetas sutarė, kurios sritys yra prioritetinės

Vyriausybė sutarė, jog kitąmet augs tik Socialinės apsaugos ir darbo bei Krašto apsaugos ministerijų finansimas. Dar dvi ministerijos gaus tiek pat lėšų, o likusių finansavimas mažės. Tai dalis „pokyčių krepšelio“, kuriuo ketinama sutaupyti daugiau kaip pustrečio šimto milijonų eurų. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Ministrų kabinetas susitarė, kurios sritys yra prioritetinės ir todėl turi būti finansuojamos daugiau. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansavimas kitąmet augs daugiau kaip dviem šimtais milijonų eurų dėl planuojamos mokesčių pertvarkos bei ketinimų vaiko pinigus mokėti šeimoms tiesiogiai. 

Krašto apsaugos ministerija gaus pusantro šimto milijonų eurų daugiau dėl įsipareigojimo padidinti finansavimą krašto gynybai. Tuo metu Švietimo ir mokslo bei Kultūros ministerijos gaus tiek pat pinigų kaip ir šiemet. Tačiau likusios ministerijos turės gerokai apkarpyti savo išlaidas, nes finansavimas joms bus mažesnis. Daugiausiai sutaupyti turėtų Finansų ir Žemės ūkio ministerijos. 

Iš viso vadinamajame „pokyčių krepšelyje“ tikimasi sukaupti daugiau kaip pusę milijardo eurų. Pusę šios sumos sudarys ministerijų sutaupytos lėšos efektyvinant darbą. Likusią sumą tikimasi surinkti iš mokesčių dėl augančių pajamų.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...