captcha

Jūsų klausimas priimtas

Prieš Vilniaus oro uosto rekonstrukciją nesklandumų kyla dėl oro sąlygų

Prastos oro sąlygos ateinančias dvi savaites gali sutrikdyti įprastą Vilniaus oro uosto eismą, todėl siekiant užtikrinti keleivių saugumą, lėktuvai galimai leisis ne Vilniuje, o bus nukreipti į kitus artimiausius oro uostus.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Lietuvos oro uostų vykdomojo direktoriaus Donato Voverio žodžiais, orlaivių nusileidimas kitame oro uoste gali sukelti nepatogumų keliautojams, tačiau, esant nepaprastoms aplinkybėms, jis yra neišvengiamas.

„Iš anksto norime atsiprašyti visų keleivių, kurių lėktuvai per artimiausias kelias savaites dėl nepalankių meteorologinių sąlygų negalės nusileisti arba pakilti iš Vilniaus oro uosto ir bus nukreipti į kitus netoliese esančius oro uostus. Prieš gamtos stichijas esame bejėgiai, tad keleivius raginame nepanikuoti, nes raudona šviesa Vilniaus oro uoste tikrai nereiškia, kad jų kelionė neįvyks. Tiesiog ji gali šiek tiek užsitęsti“, – teigė jis.

Anot D. Voverio, lėktuvą nukreipus į kitą oro uostą, oro linijos bei jų antžeminio aptarnavimo kompanija pasirūpins, kad keleiviai pasiektų galutinį kelionės tašką. Pavyzdžiui, lėktuvui nusileidus Kauno oro uoste, keleiviai sulauks nemokamo autobuso, kuris nuveš juos į Vilnių.

„Keleiviai jaudintis neturėtų ir tokiu atveju, kai jų laukiamo skrydžio lėktuvas dėl nepalankių orų ar kitų aplinkybių nenusileido Vilniaus oro uoste. Viskas vyksta taip pat – oro bendrovės užsakytu autobusu jie bus nuvežami į tą oro uostą, kur jų lauks lėktuvas“, – sako D. Voveris.

Lietuvos oro uostų vadovas pažymėjo, kad kiekvieną sykį galutinį sprendimą dėl lėktuvo kilimo arba tūpimo viename ar kitame oro uoste priima orlaivio įgula. Laikinus pokyčius lems dėl pasiruošimo rekonstrukcijai atjungta artėjimo tūpti sistema ir oro sąlygos.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...