captcha

Jūsų klausimas priimtas

Vilnius lieka be didžiausio baseino: Lazdynų baseinas užvėrė duris

Nuo pirmadienio legendinis Lazdynų baseinas užveria duris ir pradedamas ruošti griovimo darbams. Tuo metu baseinu besinaudoję sportininkai ir olimpiečiai lieka be alternatyvų.
Vilniaus savivaldybės vizualizacija
Vilniaus savivaldybės vizualizacija

Pirmadienį baseine bus pradėti vandens išleidimo darbai, ardoma ventiliacija, pastatas bus apjuostas tvora. Realūs griovimo darbai ir sunkioji technika prie baseino atvyks tik po poros savaičių, kada nuomininkai išgabens savo daiktus ir turtą ir visiškai atlaisvins pastatą.

Vietoje sovietmetį menančio baseino turi iškilti daugiafunkcis Lazdynų sveikatinimo centras su 50 m plaukimo takeliais, kurio statybos žada trukti iki pusantrų metų. Anksčiau skelbta, kad projekto vertė – 18,9 mln. eurų.

„Jame veiks ne tik baseinų kompleksas, bet ir treniruočių salės, sveikatinimo centrai, pirčių zonos. Viskas centre pirmiausia orientuota į kokybiškų sveikatinimo ir rekreacijos paslaugų teikimą“, – savivaldybės pranešime spaudai sakė Vilniaus mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius.

Vilniaus savivaldybės vizualizacija

Lazdynų baseino projektas parengtas pagal ūkio subjektų grupės – UAB „Infes“ (pagrindinis partneris), „Slangen+Koenis International B.V.“, UAB „Cloud Architektai“, UAB „Sweco Lietuva“ pasiūlytą architektūrinę idėją.

Taip pat anksčiau buvo skelbta, kad Lazdynų baseinas nebus griaunamas, kol nebus pastatytas mažasis 25 m plaukimo takų Fabijoniškių baseinas, tačiau planai subliuško.

DELFI primena, kad Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) nurodė savivaldybei nutraukti ankstesnes viešųjų pirkimų procedūras, nes konkursą laimėjęs „MG Baltic“ vadovaujamas konsorciumas pasiūlė baseiną projektuoti ir statyti už 3,7 mln. eurų, nors savivaldybė planavo ne didesnę nei 3 mln. darbų kainą. Dėl šios priežasties 2017 m. sausį buvo paskelbtas naujas konkursas.

Lazdynų baseinas 2013 m., BNS nuotr.

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...