captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nerimauja dėl naujo įstatymo: verslas bus priverstas stabtelėti?

Statybos, o ir visas iš viešųjų pirkimų gyvenantis verslas bus priverstas stabtelėti bent pusmečiui, teigia šio sektoriaus atstovai. Jie prognozuoja, kad tempą lėtins nuo liepos įsigaliosiantis Viešųjų pirkimų įstatymas, nes iki šiol rinkos dalyviai nežino kaip jis veiks – nesutvarkyta teisinė bazė, o Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) vangiai pradeda konsultacijas šio sektoriaus dalyviams. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Perkančiųjų organizacijų Lietuvoje yra apie 4 tūkst., taigi specialistų, dirbančių šitoje srityje, yra tikrai žymiai daugiau. Tai fiziškai atsakinga institucija – VPT – nebūtų pajėgi įgyvendinti ar apmokyti proceso dalyvių“, – sako viešųjų pirkimų konsultantas, teisininkas Ruslanas Jurėnas.

Verslas baiminasi, kad prastas pasirengimas reformai skaudžiausiai kirs per ir taip lėtą Europos Sąjungos paramos įsisavinimą.  

Viešųjų pirkimų tarnybos vadovė atkerta, kad rinkos dalyviai jau konsultuojami, bus spėta parengti ir visus teisės aktus. Kartu giria naują įstatymą, kuris esą tik sustiprins viešųjų pirkimų sektorių.  

Plačiau apie tai – Giedriaus Vitkausko reportaže.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...