captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kiek moka patraukliausi darbdaviai Lietuvoje?

Visi 20 praėjusią savaitę paskelbtų patraukliausių Lietuvos darbdavių moka didesnį už šalies vidutinį darbo užmokestį. Tarp jų didžiausios algos balandį mokėtos „Telia Lietuva“ darbuotojams, mažiausios teko „Lidl Lietuva“.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

2981,17 euro „iki mokesčių“ mokėjusi ir 2242 darbuotojus turinti „Telia Lietuva“ specialistų paieškos portalo cvmarket.lt paskelbtame „Top 20“ patraukliausių Lietuvos darbdavių užėmė pirmąją vietą.

Nedaug atsiliko ir ketvirtąją vietą patraukliausių dvidešimtuke užėmė „Lidl Lietuva“, kuri, naujausiais „Sodros“ duomenimis, turi 1497 darbuotojus. Ji balandį mokėjo 826,12 euro.

cvmarket.lt, „Sodros“ duomenys

Naujausiais Statistikos departamento duomenimis, 2017 metų pirmąjį ketvirtį vidutinis mėnesinis darbo užmokestis „iki mokesčių“ Lietuvoje sudarė 817,6 euro.

Visi 20 patraukliausių darbdavių balandį mokėjo didesnį už šalies vidutinį atlyginimą. Mažiau nei 1 tūkst. eurų „ant popieriaus“ mokėjo „Lidl Lietuva“, „Aprangos“ grupė ir „Felit“ (IKEA Lietuva).

Daugiausiai darbuotojų tarp patraukliausių darbdavių turėjo valstybės valdomi „Lietuvos geležinkeliai“ – 9 457, mažiausiai „Vičiūnų“ grupė – 106.

Kaip skelbia cvmarket.lt, patraukliausių Lietuvos darbdavių rinkimai buvo vykdomi 2017 metų kovo–gegužės mėnesiais. Respondentų skaičius – 2158. Domėtasi ne tik, kokia įmonė asmeniui atrodo patraukliausia, bet ir kokia – nepatraukliausia.

„Joks iš anksto paruoštas galimų darbdavių sąrašas nebuvo pateikiamas. Skaičiuojant rezultatus iš teigiamų balsų už įmonę buvo atimti neigiami balsai, taip pat buvo atmesti balsuojantys už save bei balsai iš pasikartojančo IP adreso“, – rašoma pranešime žiniasklaidai.

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...