captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kaimo turizmui Lietuvoje – 20: kokia yra sėkminga kaimo turizmo sodyba?

„Kaimo turizmas jau startavo ir Lietuvos kaimo turizmo asociacijos vėliava jau yra iškelta. Šiandien kaimo turizmo paslaugas teikiančių sodybų Lietuvoje yra 655 ir daugiau kaip 14 600 apgyvendinimo vietų“, – 20-ojo sezono pradžią skelbia Lietuvos kaimo turizmo asociacijos prezidentas Linas Žabaliūnas.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Pasak kaimo turizmo paslaugas teikiančio Adomo Kačinsko, sėkmingiausios kaimo turizmo sodybos segmentuoja savo paslaugas.

„Mes turime keliautojus, kurie ieško lankytinų objektų, šeimas, kurios žiūri, ką veikti su vaikais. Taip pat dažnai keliauja įmonės, atvažiuoja paminėti vasaros susibūrimų. Jiems dažniausiai reikia pramogų. Taigi pačios sėkmingiausios sodybos yra pasiruošusios priimti žmones, atsižvelgdamos į jų įvairius poreikius“, – sako kaimo sodybos savininkas A. Kačinskas.

Prieš 20 metų Lietuvoje tebuvo 17 sodybų ir būdavo problematiška rasti vietą nakvynei, nes lankytojų, norinčių atvykti į kaimą, srautas buvo didžiulis. Šiandien didžiausias iššūkis kaimo turizmui – trumpas sezonas ir kvalifikuotų darbuotojų trūkumas.

Plačiau – įraše.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...