captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pristatė rekomendacijas, kaip verslui kurti korupcijai atsparią aplinką

Užsienio reikalų ministerijoje vykusioje diskusijoje „Kodėl verta kurti korupcijai atsparią aplinką versle?“ buvo pristatytas Antikorupcijos vadovas verslui (AVV), parengtas viešojo ir privataus sektorių atstovų kartu su STT. Jame pateiktos rekomendacijos, kurios galėtų būti naudingos privataus sektoriaus įmonėms, siekiančioms patikimumo, skaidrumo, geresnės konkurencinės aplinkos ir efektyvesnės korupcijos prevencijos, rašoma pranešime spaudai. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Diskusijos dalyvius iš verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų pasveikinęs užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius pažymėjo, kad „patikimas ir skaidrus viešasis bei privatus sektorius yra valstybės ekonominės gerovės pamatas ir atspirtis realizuojant valstybės strateginius tikslus tarptautinėje arenoje“. Lietuvos pažanga diegiant antikorupcines praktikas bus svarbi siekiant Lietuvos narystės Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje (EBPO) 2018 metais.

Renginyje dalyvavusi EBPO kovos prieš korupciją direktorato finansiniams ir verslo reikalams ekspertė Leah Ambler apžvelgė organizacijos iniciatyvas, skatinančias skaidraus ir atsakingo verslo principų diegimą versle, taip pat įvairių EBPO daugiašalių instrumentų – EBPO Konvencijos dėl kovos su užsienio pareigūnų papirkimu sudarant tarptautinius verslo sandorius, prie kurios neseniai prisijungė ir Lietuva, ir EBPO Gairių daugiašalėms įmonėms – poveikį verslui ir viešajam sektoriui. 

Diskusijos dalyviai apsikeitė gerosios praktikos pavyzdžiais, į diskusijos organizavimą ir dalyvavimą aktyviai įsitraukė nevyriausybinio sektoriaus atstovai.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...