captcha

Jūsų klausimas priimtas

V. Baltraitienė įsidarbino anksčiau jai pavaldžioje įstaigoje

Buvusi žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitenė įsidarbino Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute, kuris pavaldus Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Maisto ir veterinarijos tarnyba savo ruožtu pavaldi Žemės ūkio ministerijai, kuriai V. Baltraitienė vadovavo 2014–2016 m. Ji į Vyriausybę buvo deleguota Darbo partijos.

V. Baltraitienė šiuo metu yra Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja.

DELFI primena, kad V. Baltraitienė buvo įsisukusi į skandalo verpetą su buvusiu Maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriumi Jonu Miliumi, kai kartu su verslininkais ir kolegomis iš Latvijos dalyvavo neformaliame susitikime – vakarienėje ir medžioklėje. Tiesa, paskui pripažinta, kad nei buvusi ministrė, nei buvęs tarnybos vadovas interesų nesupainiojo.

V. Baltraitienei premjeras Algirdas Butkevičius taip pat buvo išsakęs kritikos, kad ji nesiėmė spręsti J. Miliaus atleidimo klausimo, kai teisėsauga pateikė jam įtarimus piktnaudžiavimu tarnyba.

Po Darbo partijai nesėkmingų Seimo rinkimų V. Baltraitienė paliko Darbo partiją.

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...