captcha

Jūsų klausimas priimtas

Ūkio ministras: institucijų požiūris į verslo priežiūrą turi keistis

Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius teigia, kad nėra visiškai išnaudojamos valstybės galimybės padėti verslui ir pabrėžia, kad šalies institucijų požiūris į verslo priežiūrą turi keistis.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Trečiadienį ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius susitiks su verslo priežiūros institucijų vadovais, su kuriais aptars, kaip kartu bendradarbiaujant bus tobulinama verslo priežiūra – mažinama priežiūros našta ir skatinama inspektorius pirmiausia ne bausti, o patarti.

„Nors verslo priežiūros institucijos padarė nemenką pažangą tobulindamos savo veiklą, vis dar pastebime, kad valstybės galimybės padėti verslui iki galo neišnaudojamos, o kartais vyrauja požiūris, kad atvykus tikrinti objekto privalu įspėti ar nubausti. Toks požiūris turi keistis iš esmės. Dažniausiai mūsų žmonėms, norintiems kurti savo verslą ir įdarbinti kitus, reikia ne griežtesnės kontrolės, o tiesiog platesnio požiūrio –– konsultavimo, švietimo, metodinės pagalbos suteikimo – visa tai ir aptarsime susitikime su verslo priežiūros institucijų vadovais“, – sako M. Sinkevičius.

Pasak ūkio ministro, įgyvendinant vyriausybės programą, jau šiemet bus sukurtas įrankis – švieslentė, kuri padės stebėti priežiūros institucijų pažangą įgyvendinant minėtus pokyčius.   

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...