captcha

Jūsų klausimas priimtas

Singapūre įsikūręs „Senjo Group“ įsigijo Lietuvos bendrovę

Singapūre įsikūręs pasaulinis finansinių paslaugų holdingas „Senjo Group“ tęsia savo įsigijimus Europoje. Viena iš paskutinių bendrovės investicijų – Lietuvos banko išduotą mokėjimo įstaigos licenciją turinti UAB „Finolita Unio“. Lietuvos banko Priežiūros tarnyba nusprendė neprieštarauti, kad „Senjo Group Pte Ltd.“ įsigytų 100 proc. bendrovės akcijų paketą.
Asociatyvi BNS nuotr.
Asociatyvi BNS nuotr.

„Senjo Group“ sandoryje atstovavusios tarptautinės advokatų kontoros „ECOVIS ProventusLaw“, besispecializuojančios finansinių paslaugų teisėje, advokatė Inga Karulaitytė-Kvainauskienė sako, kad tai rodo sėkmingas Lietuvos pastangas šalį paversti finansinių technologijų (angl. FinTech) įmonių centru, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Palankus reguliatoriaus Lietuvos banko požiūris į naujai ateinančias finansų įstaigas, palanki teisinė aplinka, išvystyta infrastruktūra yra tai, kas į Lietuvą pritraukia vis daugiau pasaulinių finansinių technologijų (angl. FinTech) žaidėjų. Nors šios bendrovės daugiausiai orientuojasi ne į Lietuvos rinką, tačiau jų įsikūrimas mūsų šalyje vietos vartotojams didina mokėjimo galimybių pasirinkimą ir mažina paslaugų kainą“, – nurodo advokatė I. Karulaitytė-Kvainauskienė.

UAB „Finolita Unio“ gali vykdyti mokėjimų ir visas su mokėjimo sąskaitos tvarkymu susijusias operacijas, tiesioginio debeto pervedimus, operacijas mokėjimo kortelėmis ir panašiomis priemonėmis, teikti kitas mokėjimų paslaugas.

„Senjo Group“ yra pasaulinis holdingas, besispecializuojantis mokėjimo paslaugose ir finansinėse technologijose. Holdingui priklauso iš viso 19 įmonių įvairiose pasaulio šalyse. Korporacijos pagrindinė būstinė yra įsikūrusi Singapūre, o padaliniai Japonijoje, Kinijoje, Indonezijoje, Malaizijoje, Tailande, Indijoje, Jungtinėje Karalystėje, Liuksemburge ir JAV.

„Senjo Group“ garsėja kaip naujo tipo finansinių technologijų (angl. FinTech) investicinė grupė, kurios paslaugų paketas apima įvairias finansines technologijas ir mokėjimo institucijas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...