captcha

Jūsų klausimas priimtas

Vilnius ketvirtadienį baigia rekordiškai ilgą šildymo sezoną

Vilniaus miesto savivaldybė skelbia, kad šildymo sezonas uždaromas ketvirtadienį, kiti didieji miestai taip pat praneša arba svarsto apie jo pabaigą. 
S. Žiūros nuotr.
S. Žiūros nuotr.

Šildymas per dvi dienas bus išjungtas sostinės daugiabučiuose, švietimo, ugdymo ir sveikatos įstaigose. Šildymo išjungimą pastatuose organizuoja daugiabučių namų valdytojai ir šildymo sistemų prižiūrėtojai.

Kaunas šildymo sezoną baigia jau šį trečiadienį, tiesa, šilumos vartotojai, suderinę su šilumos tiekėju, gali patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pabaigos. 

Klaipėdos savivaldybė dar nėra apsisprendusi, kada bus atjungiamas šildymas. Šiauliuose šildyti nustota balandžio pabaigoje. 

Šildymo sezono pabaiga skelbiama sulaukus šiltesnių orų – kai vidutinė oro temperatūra tris dienas iš eilės yra ne mažesnė nei 10 laipsnių šilumos. Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, šiemet balandžio vidutinė oro temperatūra dar nesiekė 10 laipsnių, pavasaris nustebino dideliais temperatūros kontrastais.  Specialistai primena, kad yra buvę ir šalčiau – prieš 75 metus balandžio pabaigoje oro temperatūra buvo nukritusi net iki 17–18 laipsnių šalčio.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...