captcha

Jūsų klausimas priimtas

Palygino, kiek kainuoja kalafioras praėjus metams po „kalafiorų revoliucijos“

Pricer.lt palygino, kiek parduotuvėse šiandien kainuoja žiedinis kopūstas (kalafioras), praėjus  metams po to, kai pernai socialiniuose  tinkluose buvo paviešinta  nuotrauka su „Maxima“ parduotuvės  kasos čekiu, kuriame buvo užfiksuotas kalafioras, kainavęs 3,49 euro.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Tada tai sukėlė tikriausią skandalą viešojoje erdvėje, milžinišką diskusiją ir  pasipiktinimą socialiniuose  tinkluose dėl „išpūstų“ maisto produktų ir paslaugų kainų. Šis skandalas sukėlė ir didžiųjų prekybos centrų trijų dienų boikoto akciją, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Iš vienos pusės, pernykštė „kalafiorų revoliucija“ parodė verslui, kad visuomenė gali konsoliduotis ir protestuoti prieš nepagrįstą maisto produktų kainų kilimą, iš kitos pusės, apnuogino problemą – Lietuvoje nėra sistemos, kurioje  greitai, nuolat ir patogiai būtų galima stebėti ir palyginti bent jau būtiniausių maisto prekių kainas Lietuvos parduotuvėse.

Žiedinio kopūsto (kalafioro) kainos buvo užfiksuotos balandžio 28 d. atliekant kasmėnesinį „Pigiausių maisto produktų krepšelio“ ir „Žinomų maisto prekinių ženklų“ kainų tyrimą prekybos centruose „Maxima“, „Iki“, „Norfa“, „Rimi“, „Lidl“, „Aibė“, „Prisma“ bei internetinėje  parduotuvėje „Barbora“.

Pricer.lt iliustracija

Daugelis parduotuvių kalafioro kainas nurodo už vienetą. Vieneto svoris svyruoja nuo 780 g iki 912 g. Parduotuvėse  „Aibė“ ir  „Prisma“ kainą nurodoma už 1 kg. „Iki“ ir  „Prisma“ prekiauja  kalafiorais  iš Prancūzijos, „Rimi“ – iš Italijos, „Lidl“ – iš Ispanijos, o „Maxima“ ir „Barbora“ iš Lenkijos.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...